2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla ben artık diş diyorum. Baksana 3 gün öyleydik 2.dişi gelmiş. Mamada içmiyor o zaman uyurken de mi içmiyor

Yok kuzum uykuda da içmedi kakasını yaptı 16.30 gibide sonunda 120 cc yedi uyudu. Kakasıda çok kötü kokuyor üşüttü mü naptı anlamadım. Azı dişi çıkıyor galiba dedim ama o şişlikte kaybolmuş. 2. Dişide geliyorsa canım senin normaldir

Yok kuzum uykuda da içmedi kakasını yaptı 16.30 gibide sonunda 120 cc yedi uyudu. Kakasıda çok kötü kokuyor üşüttü mü naptı anlamadım. Azı dişi çıkıyor galiba dedim ama o şişlikte kaybolmuş. 2. Dişide geliyorsa canım senin normaldir
Benimkinin de kaka çok kötü kokuyordu 🙊 bence diş gelecek demedi deme

Aa diş gelincedemi öyle oluyor bilmiyordum. Gelsin artık gelecekse ya çekip duruyor minnoklar
Bence tam çıkacağı zaman oluyor bu iştahsızlık. Ben dün farkettim 2.nin çıktığını. Demek ki o iştahsız dönemde çıkmaya çalışıyormuş. Bide diş uzarken de devam ediyormuş etkileri öyle diyorlar

Bence tam çıkacağı zaman oluyor bu iştahsızlık. Ben dün farkettim 2.nin çıktığını. Demek ki o iştahsız dönemde çıkmaya çalışıyormuş. Bide diş uzarken de devam ediyormuş etkileri öyle diyorlar

Tam ek gıda döneminde olacak iş mi yaw :) uzun bir yol bizi bekliyor desene :)

İnş hepimiz kolay güzel şekilde başlarız canım ya. Tabak kaşık almışsındır. Önlük al bn oioi kullanıyorum ileri süreçte eline verince fln çok rahat oluyo. Bi de meyve sebze filesi kullancam alırsa silikon olsun ucu . Cam rende alabilirsin. avent suluğumuz vardı onu kullancam .
Kaşık, file, cam rende var başka bir şey yok bende 🤣

Canlar ya biz hala döneniyoruz tam yarım dönüyo ama kapanamıyo 🙈 azcık koca dötlüyüz sanırsam 😂🙈🤣. Bütün gün uğraşıom yok ama gece olup beşiğe yattı mı sürekli dönme çabası ve uyandırıyor kendini. Bu gece mesela 3ten 5.45 e kadar uğraştık
Döner kuzum benimki 1 kere döndü. Sürekli yana dönüyor bazen ben destekliyorum.

Valla ya annem arka arkaya gelir diyo 🤦🏼‍♀️ valla 1 haftaya yakın pek yemiyor yaptıklarımı. Tek tek güzel yiyordu ama çorba falan yapınca yemiyor ya

Yayla çorbasını çok severdi onu bile yemedi. Valla en zor kısım bu galiba :)

X