2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sigarayı bırakmak zor diyorlar. Helal olsun kız.. Yiyip içtiğimizin içinde bile kimbilir neler var. Kahveyi içmeyi özledim bende öle çok bağımlı değilim ama seviyorum arada içmeyi.. 2si1 aradalar vs

Canım doktoruna ben bile kizdim şuan,neyse atlatmişsin düsunup düsunup sinirlenme.
Ben doktor acisindan çok şansliyim,doktorum cok rahat cok bilgili bir adamdir.ilk çocugumda da doktorum oydu.tek kusuru yakişiklı ve cok kibar bir insan olasiydi,eşim her muayeneden sonra sinirli oluyodu,adama gıcık ama soyleyemiyoda cok iyi bir doktor çunku.neler yaşadik ya sırf adam kendinden biraz daha yakışiklı diye

Benim esim erkek doktora yollamdi iyi yine seninki kıskançta olsa goturmus kadin da kadin diye tutturdu saf bende burali degilim google yorumLrina gore doktor buldum gittim ilk baslarda iyiydi hatta 9 ay boyunca iyi ilgilendi 3 ay dusuk riskim vardi kan uyusmazligi sebebiyle normalde nikah islemleri yapilirken saglk ocaginin testi pozitif cikmisti negatifmisim 4 hastanede tahlil yaptirtti kanim alirkan pozitif verirken negatifmis 30 yil sonra ogrendim onun sayesinde ama doğumda salakligi tuttu rezil etti beni saglik olsun napalim sag salim bitti geçti

Sigarayı bırakmak zor diyorlar. Helal olsun kız.. Yiyip içtiğimizin içinde bile kimbilir neler var. Kahveyi içmeyi özledim bende öle çok bağımlı değilim ama seviyorum arada içmeyi.. 2si1 aradalar vs
Canim valla ben kahveden vazgecemedim cunku uykusuz kalinca ilgim azaldi oglana bende azda olsa iciyorum genelde türk kahvesi iciyorum yada gold sigara zorladi evet ama bi sekilde birakiyorsun ilk zamanlar patlamaya hazir yanardag gibiydim sinirden simdide sinirim var ama eskisi kadar degil hamileyken 30 kiloyu oyle aldim ya paso yedim agzim durmadi

Keşke yaşamasaymişsin canim bunlari ama oldu bitti artik,2. De deneyimlisin artik:))

Bilemedim canım ozaman 4 de geçsen baya büyük gelir kasım indirimi ne hep yalann ben 144 tanesine 450 e almistim indirim diye 560 515 civari yapıyo milleti kandirmaca pesindeler
Aynen öyle ben de almaktan vazgeçtim. Migros güzel indirim yapıyor. Onunki gerçek indirim oluyor ama .bulursam ordan alırım

Anammm neler olmuş yahu tekrar geçmişler olsun Nasıl böyle riskler alıyor doktorlar anlamış değilim ultrasyonda bakmak öyle uzun süren bir şeyde değil.

Anammm neler olmuş yahu tekrar geçmişler olsun Nasıl böyle riskler alıyor doktorlar anlamış değilim ultrasyonda bakmak öyle uzun süren bir şeyde değil.
Sagol canim valla nstye bagladi gitti aksama kadar oyle kaldik amann gecti gitti sukur oglusum sag salim dunyaya geldi ya herseye deger

O doğru mu ya, benim eşim hem bırakmıyor hem de paso yiyor aman ye gitsin emziriyorsun hemde bebeyle ilgileniyorsun güç lazım.

Kizlar ya azönce kuzenimle konustuk bebisi 7 aylık hem burnu tıkanmış hemde ishal olmuş dün kabak böreginden vermisler biraz kendi yedikleri o dokunmuş olabilirmi ? Üşüttüğünü düşünmüyorum çünku evden cikmiyor pek

O doğru mu ya, benim eşim hem bırakmıyor hem de paso yiyor aman ye gitsin emziriyorsun hemde bebeyle ilgileniyorsun güç lazım.
Kuzum valla birakinca agzin dolu olsun istiyorsun canim cektikce bisiler yedim oyle oyle alistim simdide yiyemiyorum alerjiden cok yuklendim heralde hamişken çocuk protesto ediyor beni

İlk hissiyat sancıları çekerken Allah ım noluyor neden bu kadar ağrıyor diye içimden geçirdim Çatlayacak gibi oluyor insan Geçtikten sonraki rahatlama hissi güzeldi

Sancilarda karnimi sanki ikiye boluyorlardi
Suni sancida testereye vurulmuş gibi hissettim
Geçtikten sonraki o his güzeldi gerçekten
Kocaya doğuma girersin beni yalnız bırakmazsın demiştim
Koca hayatta olmaz demişti
Doktor sen girmiyorsan bende doğuma girmiyorum demis oda mecbur kalıp gelmiş
O doğum anında ne kocası ne el tutmasi
Gözüm hicbisi görmüyordu
Neyse bizimki 2 dk durdu durmadi dayanamadı kaçtı

Burun tıkanıklığı ve ishal denk gelmiştir kuzu
Peteklerdsn her bebeğin burnu tıkalı zaten
Ishalde kabaktan olabilir belki kuzu
Bizim kizda ishal yapıyordu sonra son zamanlarda çok kayisi yediğimi hatırladım

Oğlumda gece sancim basladi 2 cm acilma vardi sabaha kadar sanci çektim alttan muayene olayı su patlatma olayı çok meşakkatli bir yol hele suni sanci berbat
Dedigin gb o sancıları çekerken beni hiç ultrasona sokmadilar ve sokmuyorlar çok saçma geliyor

Burun tıkanıklığı ve ishal denk gelmiştir kuzu
Peteklerdsn her bebeğin burnu tıkalı zaten
Ishalde kabaktan olabilir belki kuzu
Bizim kizda ishal yapıyordu sonra son zamanlarda çok kayisi yediğimi hatırladım
kayisi o konuda basi ceker benimki kabiz olunca direk iciyorum suyunu

Evet bakilmasi lazimdi bebegin kafasinin dogum kanalina girmesini beklemek sacma ben sezeryana alin demesem allah korusun belkide sonuclari kotu olurdu. Suyumuda onlar patlatti ki tövbe yarabbii kadinligimdan tiksindim bide isin komik tarafi 40. Haftada doktor yatirip sanci verdi azdaha beklese belki kendi sancim gelirdi nstlerde sanci olmadigi icin beklemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…