2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet bakilmasi lazimdi bebegin kafasinin dogum kanalina girmesini beklemek sacma ben sezeryana alin demesem allah korusun belkide sonuclari kotu olurdu. Suyumuda onlar patlatti ki tövbe yarabbii kadinligimdan tiksindim 😑 bide isin komik tarafi 40. Haftada doktor yatirip sanci verdi azdaha beklese belki kendi sancim gelirdi nstlerde sanci olmadigi icin beklemedi

Banada kendi verdi ve canımı çok yaktılar yaaaa
Gecesine zaten sancim başladı 😞

Kuzum nasıl oluyor ateş falan yaptı mu. Maşallah bu arada 🥰
Ateş olmuyor bizde çok şükür. Ama kafası aşırı sıcak oluyor ölçünce ateş çıkmıyor. Geçen günkü mama içmediğinde demek çıkarıyordu iştahsızlık oldu işte. Bide aşırı huysuzluk uykuya dalamama falan oluyor

Kuzum valla birakinca agzin dolu olsun istiyorsun canim cektikce bisiler yedim oyle oyle alistim 🤣🤣 simdide yiyemiyorum alerjiden cok yuklendim heralde hamişken 🤣🤣 çocuk protesto ediyor beni 🤣🤣
Afiyet olsun kızzz iyi yapmışsın valla bende çok yemek isterdim ama olmadı 🙈 3 ana 3 ara öğün yapmak lazım ama ben anca 2 öğün zor yiyorum 🙈

Sancilarda karnimi sanki ikiye boluyorlardi
Suni sancida testereye vurulmuş gibi hissettim
Geçtikten sonraki o his güzeldi gerçekten
Kocaya doğuma girersin beni yalnız bırakmazsın demiştim
Koca hayatta olmaz demişti
Doktor sen girmiyorsan bende doğuma girmiyorum demis oda mecbur kalıp gelmiş
O doğum anında ne kocası ne el tutmasi
Gözüm hicbisi görmüyordu
Neyse bizimki 2 dk durdu durmadi dayanamadı kaçtı 😂
Ahahahahah onlar daha sese dayanamıyorlar ya biz napalım 🤣 valla dizilerde oluyor sanırım o el tutmalar. Benimki kendi isteğiyle girdi. Ben dayanamıyorum dedikçe o stres oldu doktorrrr nerde gelsin artık diye celallendi. Ebede görümcemin ebesi çıktı böyle yapacaksan seni dışarı çıkarayım dedi 🤣
O halimi gördüğü halde daha hastaneden çıkmadan 2. diyor. Ne alaka rezerve mi ediyor anlamadım 😂

Gece 4 de deprem olmuş ben tam o saatte kalktım almira uyanmıştı emziricem o anda sallanıyormuşuz bende diyorum niye başım döndü halbuki deprem olmuş anlamamışım 🥺🥺
Çok geçmiş olsun kuzum deprem olmuş benide babam aradı akşama doğru, gece baya sallandık diye.

• Beğen
Reactions: Jou
X