2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Banada kendi verdi ve canımı çok yaktılar yaaaa
Gecesine zaten sancim başladı

Kuzum nasıl oluyor ateş falan yaptı mu. Maşallah bu arada
Ateş olmuyor bizde çok şükür. Ama kafası aşırı sıcak oluyor ölçünce ateş çıkmıyor. Geçen günkü mama içmediğinde demek çıkarıyordu iştahsızlık oldu işte. Bide aşırı huysuzluk uykuya dalamama falan oluyor

Gece 4 de deprem olmuş ben tam o saatte kalktım almira uyanmıştı emziricem o anda sallanıyormuşuz bende diyorum niye başım döndü halbuki deprem olmuş anlamamışım
Bende o saatte urasa kalktım uyandı diye ama hissetmedim. Bebeler hissetti demek ki

Reactions: Jou
Kuzum valla birakinca agzin dolu olsun istiyorsun canim cektikce bisiler yedim oyle oyle alistim simdide yiyemiyorum alerjiden cok yuklendim heralde hamişken çocuk protesto ediyor beni
Afiyet olsun kızzz iyi yapmışsın valla bende çok yemek isterdim ama olmadı 3 ana 3 ara öğün yapmak lazım ama ben anca 2 öğün zor yiyorum

Ahahahahah onlar daha sese dayanamıyorlar ya biz napalım valla dizilerde oluyor sanırım o el tutmalar. Benimki kendi isteğiyle girdi. Ben dayanamıyorum dedikçe o stres oldu doktorrrr nerde gelsin artık diye celallendi. Ebede görümcemin ebesi çıktı böyle yapacaksan seni dışarı çıkarayım dedi
O halimi gördüğü halde daha hastaneden çıkmadan 2. diyor. Ne alaka rezerve mi ediyor anlamadım

Gece 4 de deprem olmuş ben tam o saatte kalktım almira uyanmıştı emziricem o anda sallanıyormuşuz bende diyorum niye başım döndü halbuki deprem olmuş anlamamışım
Çok geçmiş olsun kuzum deprem olmuş benide babam aradı akşama doğru, gece baya sallandık diye.

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…