2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Buraya nasil geldigi hakkinda hicbir fikrim yok normalde battaniyenin uzerindeydi halının tam ortasinda bu cocuk yüzüstüde donemiyodu mutfakta yemek yapiyordum 5 dk gecti gecmedi kizlar bu ayaklaninca ben yandimmmmm

Eklentiler

• Screenshot_20221122-191047_Gallery.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 46
Aboov pahali valla,seneye ilkokul daha pahali.herşey ateş pahasi

Malesef hersey uçuyor

Benimki de patatesten nefret etti resmen,ben verdim o çikardi.en cok elmayi bi de havucu sevdi

Benimki de patatesi hiç sevmedi ya
Buraya nasil geldigi hakkinda hicbir fikrim yok normalde battaniyenin uzerindeydi halının tam ortasinda bu cocuk yüzüstüde donemiyodu mutfakta yemek yapiyordum 5 dk gecti gecmedi kizlar bu ayaklaninca ben yandimmmmm

Yandık canım maratona hazırla kendini

Vallahi bide bian odaya girince goremedim bi afalladim yuregime iniyordu keske o ani biri videoya almis olsaydi ya kendime cok gulerdim

Ben kamerada oturur pozisyona gelen sonradan görüntüden kaybolan bebegim için nefes almadan kostum seni hiç düşünemiyorum

Reactions: Jou
Hahah ters köşe yapmış seninki çorba yapmaya başladın mı j
He ya arkadaşlar dedi ama gidip alamadım migros da vardır büyük ihtimalle onlar. Alırsam ilk sütlü tatlı yaparım çok özledim bide misafir geliyor onlara yapıyorum benn köşede küçük Emrah gibi bakıyorum

Bak senin hesap doğru benim doktor yanlış hesapladı. Ay biraz önce yine verdim önceden az çıkarırdı şimdi olduğu gibi atıyor dışarı napcam bilmiyorum

Evet hemen hemen her gün yapıyorum çorba da onu da içmedi bugün. Tadına bile bakmıyor önceden nasıl açardı ağzını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…