2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Buraya nasil geldigi hakkinda hicbir fikrim yok normalde battaniyenin uzerindeydi halının tam ortasinda bu cocuk yüzüstüde donemiyodu mutfakta yemek yapiyordum 5 dk gecti gecmedi kizlar bu ayaklaninca ben yandimmmmm 😳😳

Eklentiler

• Screenshot_20221122-191047_Gallery.jpg
    Screenshot_20221122-191047_Gallery.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 46
Aboov pahali valla,seneye ilkokul daha pahali.herşey ateş pahasi

Malesef hersey uçuyor 😞

Benimki de patatesten nefret etti resmen,ben verdim o çikardi.en cok elmayi bi de havucu sevdi

Benimki de patatesi hiç sevmedi ya
Buraya nasil geldigi hakkinda hicbir fikrim yok normalde battaniyenin uzerindeydi halının tam ortasinda bu cocuk yüzüstüde donemiyodu mutfakta yemek yapiyordum 5 dk gecti gecmedi kizlar bu ayaklaninca ben yandimmmmm 😳😳

Yandık canım maratona hazırla kendini 😂

Vallahi bide bian odaya girince goremedim bi afalladim yuregime iniyordu 🤣🤣 keske o ani biri videoya almis olsaydi ya kendime cok gulerdim :KK57:

Ben kamerada oturur pozisyona gelen sonradan görüntüden kaybolan bebegim için nefes almadan kostum seni hiç düşünemiyorum 😞

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Ay benimki ek gıdayı sevdi diyordum 3 4 gündür yok yemiyor tadımları bile zor yapıyoruz ordan da yüzüm gülmeyecek 🙊🤦🏼‍♀️benimki de balkabağını sevmedi tatlı halbuki 😂 brokoliye bayılmıştı sevmez sanmıştım 😂

Ayyy çok güldüm yaaa başka bişey olsa alır çeker hemen tırtıl 😍😂
Hahah ters köşe yapmış seninki 😅😅 çorba yapmaya başladın mı j
Bu arada badem soya ve hindistan cevizi sütüyle yeni tanıştım baya lezzetliler aslında 😅🤣 denedinmi hiç ben soguk kahveyi cok seviyorum kışın bile icerim o yuzden kahvelerimde denedim sevdim tatlılardada denemeyi dusunuyorum vaktim oldugunda
He ya arkadaşlar dedi ama gidip alamadım migros da vardır büyük ihtimalle onlar. Alırsam ilk sütlü tatlı yaparım çok özledim bide misafir geliyor onlara yapıyorum benn köşede küçük Emrah gibi bakıyorum 😅😅🥺

Ben 6,5 kiloda yeni 5e geçtim. 6ya kadar 3 ver demişti doktor gaz sıkıntısı olduğundan. Benmki erken ve minnak doğduğundan erken başlamıştık zaten 😃

Ben de 6,5 kiloda hala 3 numarasını kullanıyorum. Bugün birtane 4 deneyeyim dedim pişman oldum ortalık battı 😁 bir aylık daha 3 stoğum var. Yılbaşı itibariyle 4 e geçmeyi planlıyorum.
Bak senin hesap doğru benim doktor yanlış hesapladı. Ay biraz önce yine verdim önceden az çıkarırdı şimdi olduğu gibi atıyor dışarı napcam bilmiyorum

Hahah ters köşe yapmış seninki 😅😅 çorba yapmaya başladın mı j

He ya arkadaşlar dedi ama gidip alamadım migros da vardır büyük ihtimalle onlar. Alırsam ilk sütlü tatlı yaparım çok özledim bide misafir geliyor onlara yapıyorum benn köşede küçük Emrah gibi bakıyorum 😅😅🥺
Evet hemen hemen her gün yapıyorum çorba da onu da içmedi bugün. Tadına bile bakmıyor önceden nasıl açardı ağzını 😂

X