2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım günaydın korkma Bence 2 gün sonra mi 500 cıktı. 2 kat olmuş işte. Benim adete 6gun kala 15.20 ilki ikinci 2 gün sonra 41.8 2 gün sonra 154.8 ve ertesi gün en son ptesi yaptırdım 181 cıktı . Çarşamba kontrol. Yarın tekrar bi test vereceğim. Bence normal seyrinde 2 kat içini ferah tut sağlıcakla gelsin tüm bebeklerimiz

Aminnn çok aminnn hemde

Kızlar doktordan geldim şimdi jinekolojik muayene yapmadı karından ultrason baktı rahim kalınlaşmış beta bakalım dedi betam da 265 çıktı iki katından fazla artmış çok güzel dedi haftaya 11 inde gel keseye bakalım dedi benim bir tüpüm tıkalı beta artmadıyda dış gebelik olur dedi kan sonucu çıkana kadar üzüntüden ama çok şükür iyimiş şimdilik

Canım hiç korkma doktorun bişey demiyorsa kendine boşa stres yapma Yusuf suresi ni indir 40 dakika sürüyor yatarken bile dinleniyormuş aç onu dinle bebeğe de iyi gelirmiş sürekli elini karnına koy daha çok küçükler ama hissederlermiş ben yanındayım bana tutun felan de Allah korur onları inşallah

Canım değerin güzel artmış bunda can sıkacak bşr şey yok 266 ve 500 arasında iki gün var dimi?
Hayırlı olsun canımm ben dedim sana alttan bakmaz diye demir vs takviye verdi mi?

Güzel artmış kuzum düşük değilki biraz akışını bırak korkunu anlıyorum ama stres daha çok etkiler güzel düşün bu sefer sağlıcakla tutunacak bebişlerimiz allahın izniyle

Maşallah sağlıcakla ilerlesin inşallah

Canım değerin güzel artmış bunda can sıkacak bşr şey yok 266 ve 500 arasında iki gün var dimi?

Hayırlı olsun canımm ben dedim sana alttan bakmaz diye demir vs takviye verdi mi?
Kuzum folik asit verdi sadece progestana devam et dedi bide başkada bir şey vermedi görümcem imol mü öyle bi vitamin kullanıyordum onu iste demişti gerek görmedi galiba

Zaten tüm kan tahillerini yaparlar haftaya ne eksikse verirler. Benim doktor tüp bebek uzmanıydı herşeyi baştan yazıyordu
Yaaa ne güzel yapmış zaten tüp bebek doktorları daha tecrübeli oluyor diyor lardı heralde öyle olur benimkide haftaya verir galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…