2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay evet ya sanki 3 aylik gibi gobusum cikti benimde. Bu kadar erkenden byle siserse 9. Ayda ne olur bilmiyorum

Doktoruna danis canim mutlaka. Bende lekelenme olmadi hic. Akintim cok sadece.

Çok teşekkür ederim beklenen 07/06 yaş 36 kg da 66 nasıl ama herşey 6 6 6

Kızlarr günaydın.İlk kan testim 113, 2. 266 ve dün sabah yaptırdığım 500 çıktı ama sonuncu olan yani 500 bana az geldim endişelendim.Ama ne kasık ağrım ne lekelenmem vs hiç bişeyimde yok .Ama 266 dan 500e çıkması az değil mi sizcede

Canım ilk ve 2.kan testini ne zaman yaptirdin benimde çarşamba günü 70 çikti pazartesi gunu tekrar yaptir ona göre söyliyeceğim geleceğin gunu dedi doktor
Hayırlı olsun canım ilkini salı yaptırdım ikincisini perşembe iki katından fazlasına çıkınca tekrar Yaptırmadım

Hayırlı olsun canım ilkini salı yaptırdım ikincisini perşembe iki katından fazlasına çıkınca tekrar Yaptırmadım
Teşekkür ederim seninde hayirli olsun ben de pazartesi günü yaptirdim 19 küsür çikti çarşamba günü yaptirdim 70 küsür çikti. Pazarteside inşallah bi aksilik çikmazsa tekrar istemez heralde kan ver diye

Canim dün burda gördüm %60 lık artışta normal diye bilgi doğru ise seninde artmış ,hemen arayıp öğrene bileceğin bir doktorun varsa sor bi.

Canım ilk ve 2.kan testini ne zaman yaptirdin benimde çarşamba günü 70 çikti pazartesi gunu tekrar yaptir ona göre söyliyeceğim geleceğin gunu dedi doktor
Pazartesi, çarşamba ve cuma verdim kan testlerini ben. Aslında cuma yaptırsaymıșsın belli olurmuş güzel arttığı
Günaydın. Yok ya tam 2 katı olmamış ama çok düşük değil. Sorun olacağını sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…