2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha kız 2015 ekimde doğurdum kızımı sezeryan ile hala o göbüş tam dediğin gibi inmedi ve erkenden şişeceğiz bu minnoş kuzularda sanki bugün gaz problemi minimum çünkü gebe pantolunu ile geldim ise 🤣😂🤰💛🌸😍😘😘
Ay evet ya sanki 3 aylik gibi gobusum cikti benimde. 🤣🤣🤣 Bu kadar erkenden byle siserse 9. Ayda ne olur bilmiyorum 🤣🤣

Kızlar mens gününden 3-4 gün önce kahvrengi leke oldu ,sonra 3 gün sürdü kesildi 4 gün falan sonra çok az yine oldu, şimdi 3 gündür 2 kere daha oldu az miktarda,sizde kahverengi yada açık pempe lekelenme oluyır mu
5 hafta 2 günlük gebeyim,insan korkuyor
Doktoruna danis canim mutlaka. Bende lekelenme olmadi hic. Akintim cok sadece.

Merhaba hoş geldiniz. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤗
Kg
Yazarsaniz tabloya ekleyim ☺️

Baya erkenmiș evet. Bende geç gitcem stres olmamak için

Benimde aynı canım rahat ol bence 🤗

Ben vajinal baktırmam heralde. Bende de var fobi. Gerek yok bence erken görmek için bakıyorlar genelde
Çok teşekkür ederim 🙏 beklenen 07/06 yaş 36 kg da 66 nasıl ama herşey 6 6 6 😁😎🤣🤣🙈

Kızlarr günaydın.İlk kan testim 113, 2. 266 ve dün sabah yaptırdığım 500 çıktı ama sonuncu olan yani 500 bana az geldim endişelendim.Ama ne kasık ağrım ne lekelenmem vs hiç bişeyimde yok .Ama 266 dan 500e çıkması az değil mi sizcede 😢

Canım ilk ve 2.kan testini ne zaman yaptirdin benimde çarşamba günü 70 çikti pazartesi gunu tekrar yaptir ona göre söyliyeceğim geleceğin gunu dedi doktor 😊
Hayırlı olsun canım ilkini salı yaptırdım ikincisini perşembe iki katından fazlasına çıkınca tekrar Yaptırmadım

Hayırlı olsun canım ilkini salı yaptırdım ikincisini perşembe iki katından fazlasına çıkınca tekrar Yaptırmadım
Teşekkür ederim seninde hayirli olsun 🙏 ben de pazartesi günü yaptirdim 19 küsür çikti çarşamba günü yaptirdim 70 küsür çikti. Pazarteside inşallah bi aksilik çikmazsa tekrar istemez heralde kan ver diye 🥰

Kızlarr günaydın.İlk kan testim 113, 2. 266 ve dün sabah yaptırdığım 500 çıktı ama sonuncu olan yani 500 bana az geldim endişelendim.Ama ne kasık ağrım ne lekelenmem vs hiç bişeyimde yok .Ama 266 dan 500e çıkması az değil mi sizcede 😢
Canim dün burda gördüm %60 lık artışta normal diye bilgi doğru ise seninde artmış ,hemen arayıp öğrene bileceğin bir doktorun varsa sor bi.

Canım ilk ve 2.kan testini ne zaman yaptirdin benimde çarşamba günü 70 çikti pazartesi gunu tekrar yaptir ona göre söyliyeceğim geleceğin gunu dedi doktor 😊
Pazartesi, çarşamba ve cuma verdim kan testlerini ben. Aslında cuma yaptırsaymıșsın belli olurmuş güzel arttığı ☺️
Günaydın. Yok ya tam 2 katı olmamış ama çok düşük değil. Sorun olacağını sanmıyorum

X