2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar jinekolojik muayene yapıyorlar mı bu ileri haftalarda yapılmıyorda gittiğiniz de nasıl baktılar haftasını nasıl öğrendiniz kan sonucu hariç
Karninizdan ultrason ile bakıyorlar alıntı leke şikayeti yoksa aşağıdan bakmayı tercih etmiyor dr

Kızlar jinekolojik muayene yapıyorlar mı bu ileri haftalarda yapılmıyorda gittiğiniz de nasıl baktılar haftasını nasıl öğrendiniz kan sonucu hariç
Canım sen gittiğinde muhtemelen alttan da üstten de hiçbir şey göremeyecek. Yine de rahim kalınlığına falan bakar ultrasonla, eğer enfeksiyon şikayetin varsa alttan da muayene edebilir

Canım sen gittiğinde muhtemelen alttan da üstten de hiçbir şey göremeyecek. Yine de rahim kalınlığına falan bakar ultrasonla, eğer enfeksiyon şikayetin varsa alttan da muayene edebilir
Tehlikelimi olurmu ki acaba bide hiç sevmiyorum jinekolojik muayene yi daha 1 aylık evliyken yapmışlardı baya canım acıdı fobi oluştu galiba bende

Tehlikelimi olurmu ki acaba bide hiç sevmiyorum jinekolojik muayene yi daha 1 aylık evliyken yapmışlardı baya canım acıdı fobi oluştu galiba bende
Bende sırf bu yüzden erken gitmek istemiyorum öncekinde hep bu şekilde bakıldı kese kalp atışı falan doktorlar bi zararı yok diyorlar ama bilmiyorum

Bende sırf bu yüzden erken gitmek istemiyorum öncekinde hep bu şekilde bakıldı kese kalp atışı falan doktorlar bi zararı yok diyorlar ama bilmiyorum
Mesela ben jinekolojik muayene olduğum da ta kalça kemiklerim ağrıyor bide eski doktorum bana yumurtalıkları mı felan gösterirdi baya acırdı inşallah gerek görmez hamileyken hiç istemiyorum yapılmasını

Sanırım kese karından gözükmesse alttan bakıyorlar biraz riskli diyorlar o yüzden ben kesenin görünüceğinden emin olduğum zaman gitmeyi düşünüyorum

İlk gebeliğimde her doktora gittiğimde not tutmuştum şimdi aklıma geldi bi baktım.6+1 de kalp atışı duyulmuş mesela 6. Haftaya girdiğimde doktora gideyim diyorum bende hem kalp atışını hem kesesini görürüm inşallah

Canım bebeğe zarar verecek bir şey yapmaz korkma, zaten hamilelikte vajinal muayene normalde olduğu gibi olmuyor. Sadece rahim ağzına sokuyor cihazı
Yaa sen yaptırdınmı canım öyle olursa yapsınlar o zaman teşekkür ederim içimi rahatlattın

Mesela ben jinekolojik muayene olduğum da ta kalça kemiklerim ağrıyor bide eski doktorum bana yumurtalıkları mı felan gösterirdi baya acırdı inşallah gerek görmez hamileyken hiç istemiyorum yapılmasını
Kendini kasıyorsundur ondan olabilir kalça ağrısı fazla birşey hissedilmiyor normal muayene gibi değildir doktorun nasıl uygun görürse öyle yaptır sağlıcakla geçip gitsin inşallah bu süreç

Merhabalar kızlar bende haziran annesiyim inşallah 1 kızım var Ekim 2015 doğumlu yeniden nasip oldu‍♂
Merhaba hoş geldiniz. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Kg
Yazarsaniz tabloya ekleyim
Salı 60 Perşembe 133 çıktı biraz geç gitmeyi düşünüyorum doktora 3+4 gözüküyorum şuanda erken öğrendim
Baya erkenmiș evet. Bende geç gitcem stres olmamak için
Akıntım yokda peçeteye arada sarımsı leke geliyor canım
Benimde aynı canım rahat ol bence
Ben vajinal baktırmam heralde. Bende de var fobi. Gerek yok bence erken görmek için bakıyorlar genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…