2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaaa ne güzel yapmış zaten tüp bebek doktorları daha tecrübeli oluyor diyor lardı heralde öyle olur benimkide haftaya verir galiba🤗
Çok bilgili olduklarından mı bilmiyorum, hiç risk almayı sevmiyorlar tabi tüp bebek çok meşakkatli bir süreç. Gerçi ben tüp değilim ama arada kaynadım sanırım 😂😂

Çok bilgili olduklarından mı bilmiyorum, hiç risk almayı sevmiyorlar tabi tüp bebek çok meşakkatli bir süreç. Gerçi ben tüp değilim ama arada kaynadım sanırım 😂😂
Tedbir iyi bişey kuzum iyi denk gelmiş valla doktorun bende burda duymuştum tüp bebek doktorları daha bilgili daha iyi oluyor diye

Kızlar doktordan geldim şimdi jinekolojik muayene yapmadı karından ultrason baktı rahim kalınlaşmış beta bakalım dedi betam da 265 çıktı iki katından fazla artmış çok güzel dedi haftaya 11 inde gel keseye bakalım dedi benim bir tüpüm tıkalı beta artmadıyda dış gebelik olur dedi kan sonucu çıkana kadar üzüntüden ama çok şükür iyimiş şimdilik 🤲🏻🤲🏻
Hadi hayırlı olsun gözün aydın ♥️
sweetgirlcandy sweetgirlcandy listeden beni silebilirsin kuzum.

Doktor saglikli bi gebelik degil dedi
Aaa artışa göre mi dedi bir de başka doktora mı görünsen
Pazartesi günü gideceğim kese görmeye 5+2 olucaz inşallah görürüz sağlıkla🙏🥰
Hadi inşallah ☘️

Kızlar doğumdan sonra "Anne saati / Anne Baba saati" türünde fotoğraf paylaşmayacağımıza sös verelim mi ya 😂😂😂
Evladımı kimsenin gözüne sokmayacağıma evladı olmayan insanların canını acıtmayacağıma söz veriyorum ben 😪çok yaralandım bu 4 yılda tabiki herkes sevecek çocuğunu ama inat yaparmış gibi sözler söylemek gözünün içine baka baka öpmek sevmek ne bileyim ayıp ya

Yok canm artisi az bulup ultrasona cagirdi. Ultrasonda sonra soyledi
Pozitif düşünüyoruz kuzum. Diğer yavrucuğun için güçlü ol bakalım, inşallah rabbim hayırlı sonuçlar gösterir. Eğer olumsuz olsa dahi sağlıklı olması hepsinden önemli biliyorsun. İnşallah sağlıkla atlatırsın bu süreci. E nabızda baktın mı? Çıktı mu beta sonucu

Evladımı kimsenin gözüne sokmayacağıma evladı olmayan insanların canını acıtmayacağıma söz veriyorum ben 😪çok yaralandım bu 4 yılda tabiki herkes sevecek çocuğunu ama inat yaparmış gibi sözler söylemek gözünün içine baka baka öpmek sevmek ne bileyim ayıp ya
Bende öyle yaşamayan bilemez hamile kalsan bile kalbi bozuk olan insanlar bi şekilde yine uğraşıyor geçen ailemizden biride hamile benimki ni duydu bana şey dedi mesela ben doğuracak oldum ohooo sana 1 yıl var dedi iğneleyerek hiç kusura bakmasınlar öylelerden çıkartmak lazım bazı şeyleri daha öncede mesela bana ben evlenir evlenmez hemen hamile kaldım diyordu o ve başka bi kaç kişi daha ama anne olamayan anne olmaya çabalayan birine asla ama asla yapılmaz

Bende bende..

Pozitif düşünüyoruz kuzum. Diğer yavrucuğun için güçlü ol bakalım, inşallah rabbim hayırlı sonuçlar gösterir. Eğer olumsuz olsa dahi sağlıklı olması hepsinden önemli biliyorsun. İnşallah sağlıkla atlatırsın bu süreci. E nabızda baktın mı? Çıktı mu beta sonucu
Baktm henuz bisey yok. Doktor ciktiginda aricak

Smdi aradi. Progesteron 4 cikmis. Saglikli bi gebelikte 25 ve ustu bekleriz sen regl olur gibi dusuk yapicaksin bekleyelim persembe gel dedi

Smdi aradi. Progesteron 4 cikmis. Saglikli bi gebelikte 25 ve ustu bekleriz sen regl olur gibi dusuk yapicaksin bekleyelim persembe gel dedi
Allahım hayırlısını versin canım. Üzüldüm ama hayırlısı bu demek ki. Hep hayırlısı için dua ediyoruz. Rabbim sağlıklı evlatlar versin, sağlıkla imtihan etmesin.

Canım hiç korkma doktorun bişey demiyorsa kendine boşa stres yapma Yusuf suresi ni indir 40 dakika sürüyor yatarken bile dinleniyormuş aç onu dinle bebeğe de iyi gelirmiş sürekli elini karnına koy daha çok küçükler ama hissederlermiş ben yanındayım bana tutun felan de Allah korur onları inşallah 🤲🏻🤲🏻🥰

Canım değerin güzel artmış bunda can sıkacak bşr şey yok ☺️ 266 ve 500 arasında iki gün var dimi?

Hayırlı olsun canımm ben dedim sana alttan bakmaz diye ☺️ demir vs takviye verdi mi?

Güzel artmış kuzum düşük değilki biraz akışını bırak korkunu anlıyorum ama stres daha çok etkiler güzel düşün bu sefer sağlıcakla tutunacak bebişlerimiz allahın izniyle 🙏🥰
İnşallah kızlar yarın akşam tekrar kan vereceğim umarım güzel yükselir değerim🙏🏻

X