2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba. Ben de 2022 haziran annesi olacağım inşallah. Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize. Bu sabah test yaptım. Silik de olsa bi merhaba dedi bebişim galiba yarın kan vereceğim. 🌸Oğlumda 7 haziran doğumlu. Denk geldi yine hazirana🤭
Merhabalar hoşgeldiniz🙏🌸 sağlıkla gelsin miniginiz hepimiz heyecanla haziran ayını beklemedeyiz🐣🙏🤰

Benim koca arabamı kullanmama izin vermiyor ya çok pimpirikli 9 ay nasıl geçecek acaba 😁
Ahahaha benim ki de ilk öğrendiği gün diyor ki son 4 ay evden çıkmak yok araba sürmek yok :KK70: o da 4 ay yani
bende sosyal bilgiler öğretmeniyimm senin branşın ne🤩

Ben de yabancı dil öğretmeniyim ☺️
Bende matematik öğretmeniyim ☺️
Canım benimde ağrım gidiyor geliyo . Özellikle farkettim gün sonlarında oluyor. Daha cok oturmak gerekiyor ama okulda zor 😓 Ben de Ankaradayım 💕
Benimde aynı gün sonunda oluyor

Benim de hafif hafif sancılar oluyor genellikle sol bacağıma yakın. Bir de akıntı oluyor ama bazen kahverengi olabiliyor. Bir de su içmezsem uzun süre ağzımın içi acı oluyor 🤗

Gideriz tabi gitmez miyiz😂 Bana da hala garip geliyor 🤭

Valla arabayı zor sürdüm eve gelirken kolumu açamadım resmen. Ben biraz daha geç gideyim diyorum bakalım 🤭

Daha gören yok sanırım 🤭 Ben bu yeni haftayı da atlatıp öyle gitmeyi düşünüyorum 6 hafta falan olunca yani.

Merhaba hoş geldiniz. Size de hayırlı olsun ♥️ Sağlıkla ilerlesin inşallah. Kan değerlerinize hala baktırıyor musunuz? Hiç muayeneye gittiniz mi🤗

Benim de yarım saattir kasığımın solunda var biraz öyle çok değil. Senin dediğin gibi adet günümden önce olmuştu üşütmüşüm gibiydi. Çok sıklaşırsa bi doktora görün tedbir amaçlı
Salı 60 Perşembe 133 çıktı biraz geç gitmeyi düşünüyorum doktora 3+4 gözüküyorum şuanda erken öğrendim

Kızlar jinekolojik muayene yapıyorlar mı bu ileri haftalarda yapılmıyorda gittiğiniz de nasıl baktılar haftasını nasıl öğrendiniz kan sonucu hariç

X