2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öneriyor musunuz? Ikinma sürecinde zorluk yasadiniz mi
Normalde epidural normal doğum yapanlar sadece baskı hissediyormuş ağrı sancı çok minimum düzeyde oluyormuş bende epidural hiç işe yaramadı o kısımları açık açık yazıp kimseyi korkutmak istemiyorum ama ıkınma kısmında hiçbir zorluk yaşamadım zaten bebek çıkmak için baskı yaptıkça otomatik olarak ıkınma hissi geliyor.

Ben doğum tarihini her iki aileye de yanlış tarih söyledim. Kimseyi çekemicem hastanede kalabalık istemiyorum. İlk doğumum nasıl hissedeceğimi bilemediğimden eşim bebek ve ben olmak istedik sadece. Sonra eve gelsinler zaten eve gelmelerini engelleyemeyeceğim için bari hastanede rahat edeyim 😂
Bende kv ye söylemek istemiyom konuşmuyorum kendisiyle🤭😂😂 annem olcak benimle de. Ama doğuma girince gelsin diycem öncesinde şahsen görmek istemiyorum onu🙈

Daha önce doğum yapan anneler emzirme döneminde hunharca yediniz mi benim gibi. Neyseki kilo almıyoruz bu dönemde. Ama zayıflanacak dönemde kaldık öyle :) sizin bu süreciniz nasıl geçti :)
Canim bebek hepsini çekiyor, rahat rahat ye gönlünce. Kilo almak bir tarafa kilo veriyorsun. Gece 3te kalkıp tahin pekmez yediğimi çok bilirim ona rağmen kızım 8 aylıkken 1 kg fazlam kalmamıştı.. ammaaaaaa:) 20 aylıkken emzirmeye bıraktım ve yeme düzeni de aynen devam edince anında 5kg aldım ve o üstüme yapisti:) emzirme bitince dikkat etmek lazım, yoksa bence sorun yok😎😎

Daha önce doğum yapan anneler emzirme döneminde hunharca yediniz mi benim gibi. Neyseki kilo almıyoruz bu dönemde. Ama zayıflanacak dönemde kaldık öyle :) sizin bu süreciniz nasıl geçti :)
Canim sezeryan olmama rağmen 8 kilo verdim hemen 40im ciktiginda hatta sağlik ocagindaki ebe demisti sezeryan olup bu kadar cabuk zayiflayani görmedim diye. Emzirmeyi biraktigimda ki 3yasina kadar emdi zor biraktirdim hemen 6kilo aldim 3 4ay icinde ve dogurdugum kiloya geri döndüm ve benle kaldi o kiloda 🤭 Emzirirken pek farketmiyor hatta verebiliyorsunda biraktirinca dikkat etmek lazim 🙄

X