2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim sezeryan olmama rağmen 8 kilo verdim hemen 40im ciktiginda hatta sağlik ocagindaki ebe demisti sezeryan olup bu kadar cabuk zayiflayani görmedim diye. Emzirmeyi biraktigimda ki 3yasina kadar emdi zor biraktirdim hemen 6kilo aldim 3 4ay icinde ve dogurdugum kiloya geri döndüm ve benle kaldi o kiloda 🤭 Emzirirken pek farketmiyor hatta verebiliyorsunda biraktirinca dikkat etmek lazim 🙄

Şimdiden aslında yavaş yavaş çeki düzen vermem lazım sonra birden zor olur

Bendensinnn 😎
Al benden de o kadar 😉

Canım hamilelikte ne kadar çok alınsa bile veriliyor ama emzirirken yapışıp kalıyor benim bildiğim kendimden ve çevremden.
Sen yine de dikkat et tatlım. Ne yersen şifa olsun canım benim 💕

Ay Allahım Amiiiinnn amin 😍😍😍

Kız bana bak bi görünüyon bi kayboluyon
Doğuma gitmeden haber ver
Çıkınca da hikayeni yaz hemen heee🤩

Bence sen haklısın ben seni tutuyorum 😂
Bende olsam haber vermezdim.
:rapci:

İnş edebilirim:) yemesi çok güzel yaw:)

Ahahah herkesi doğurtcan bi an önce diye diye 😂😂

Bak sana çok dua ediyorum 2 gündür şu pantoyu içiyorum çok iyiyim geceleri 🧿
Ayyy canımsın yaaa Allah razı olsun 💗💗💗
Ben iki oğlumda da 40ı geçirdiğim için hep bi an önce gelsin derdindeyim. İnanın son haftalar gerçekten çok zor 😔
Ayyy kuzu sen bırakmış mıydın pantoyu
Bende diyorum niye fayda etmiyor bu kadar yanıyor midesi swotumun 😢 hatta geçen gün yazacaktım 2ye mi çıkarsan doktora danışıp diye kaynadı arada konuda..
Neyse çok sevindim canım iyi gelmesine💗💕
Tecrübeli anneler nişan gelmesi nasıl Bi şey illa kanlı mı olması gerekiyor. Afedersiniz lavaboda temizliğimi yaparken sümüksü şeffaf bir şey geldi peçeteye acaba nişan mı diye korkuyorum
Renginin bi önemi yok. Sümüksü bir şey geliyor. Rahim ağzındaki tıkaç o geliyor
Şeffaf da olabilir pembe de kahverengi de

Ayyy canımsın yaaa Allah razı olsun 💗💗💗
Ben iki oğlumda da 40ı geçirdiğim için hep bi an önce gelsin derdindeyim. İnanın son haftalar gerçekten çok zor 😔
Ayyy kuzu sen bırakmış mıydın pantoyu
Bende diyorum niye fayda etmiyor bu kadar yanıyor midesi swotumun 😢 hatta geçen gün yazacaktım 2ye mi çıkarsan doktora danışıp diye kaynadı arada konuda..
Neyse çok sevindim canım iyi gelmesine💗💕

Renginin bi önemi yok. Sümüksü bir şey geliyor. Rahim ağzındaki tıkaç o geliyor
Şeffaf da olabilir pembe de kahverengi de
Nişan gelmiş olabilir o zaman benim 😭 doğumdan ne kadar önce gelir ki bu nişan

Sen satı baz alman lazım
Ultrasona göre baz alamazsın çünkü bebeğin gelişimi iyidir. Sata göre hagtan neyse o.
Ayrıca 38 erken değil ki kuzum sen kalbini ferah tut gelsin minnoş bi an önce
Ptesi gittiğiöde 3200 gr 51 cm idi.En küçük ölçümü aldım dedi.Tabii bunlar farklı oluyor doğumda. Kızım 38+5 de doğunca ne bileyim erken mi dedim.

Gece fena bir sancı ile uyandım.Karnımda bebek kendini kasıyordu o kastıkça canım çok yandı karnım taş gibiydi.Ordan belime ve kalçama vurdu ağrı.Uzun sürdü bayağı dedim bu kez doğuracam heralde.Bu diğerlerine benzemiyordu hiç.

fatma86 fatma86 ilk gebeliğimse hiç yaşamadım bunu.Yalancık sancılardan daha şiddetli olması normal mi?

Nişan gelmiş olabilir o zaman benim 😭 doğumdan ne kadar önce gelir ki bu nişan
Sürekli değil ama peçetede şeffaf sümüksü Bi akıntı gördüm inşallah nişan değildir ya 😔
Canım nişan gelebilir. Bu doğumun başladığını göstermez çok eminim rahat ol lütfen. 1 aya kadar da sürebilir yani doğumun başlaması yarın da olabilir. Ama doğumun başladığını göstermez. Sadece rahim tıkacı atar. Ve senin doktoruna söylemen gerekir sadece bunu. Ama rahat ol tamam mı canım
Bak senin haftan var daha hemen gelsin demiyom sana😃 2 hafta daha dursun minnoş en azından. Sonrası zaten sorun yok Allahın izniyle 💕
Ptesi gittiğiöde 3200 gr 51 cm idi.En küçük ölçümü aldım dedi.Tabii bunlar farklı oluyor doğumda. Kızım 38+5 de doğunca ne bileyim erken mi dedim.
Yooook kuzu 28+5. Yani nerdeyse 39 bitmiş. Miadı dolmuş bebek daha ne olsun erken olur mu hiç
Gece fena bir sancı ile uyandım.Karnımda bebek kendini kasıyordu o kastıkça canım çok yandı karnım taş gibiydi.Ordan belime ve kalçama vurdu ağrı.Uzun sürdü bayağı dedim bu kez doğuracam heralde.Bu diğerlerine benzemiyordu hiç.

fatma86 fatma86 ilk gebeliğimse hiç yaşamadım bunu.Yalancık sancılardan daha şiddetli olması normal mi?
Kuzum her gebelik farklı oluyor biliyorsun.
Benim 3. Gebelik ve hiç biri birine benzemiyor. Hele bu.... 😲 resmen acıların kadını oldum😂
Sancılar düzenli olmadığı sürece doğum belirtisi değil. Ama nadiren de bu tarz sancılar doğum belirtisi olabiliyor bilemedim ama sanmıyorum. Yalancı sancı da bu kadar şiddetli olabilir. Benim yalancı sancı geldiğinde adım atamıyorum dakikalarca kendime gelmeye çalışıyorum

@sempatik_kiz gözün aydın canım sağlıkla büyüt bebeğini 🙏🧿🧿

Ne zaman uzun süre girmesem biri doğuruyor 🙊
Hahahahahaah gitmeee sende yavvv hep girrr sonra ben doğururdamm dicennn ne zaman doğurdun😃😃😃

Sempatik öyle yaşadı hem kalca ağrısı hem bel ağrısıı kasık falan meğersem doğum belirtiymiş
Ah kızlar canım kızlar. Dün geceden beri benim de sol bacağıma bi ağrı girdi ama nasıl... bacağımı nere koyacağımı şaşırdım hâlâ da aynı geçmedi...
😔😔😔 uyutmadı yaa
Ben kac gündür öylee 3 gündür bacaklarım ağrıyo epeyyy dün kalçam ağrıdı dedim geliyo gümbur gümbürr

Son düzenleme:
Hahahahahaah gitmeee sende yavvv hep girrr sonra ben doğururdamm dicennn ne zaman doğurdun😃😃😃

Sempatik öyle yaşadı hem kalca ağrıdı hem bel ağrıdımeğersem doğum belirtiymiş

Ben kac gündür öylee 3 gündür bacaklarım ağrıyo epeyyy dün kalçam ağrıdı dedim geliyo gümbur gümbürr
Aaa ciddi misin
Bende şimdi onu araştırıyordum
Ay Allahım uzun sürmesin lütfen o kadar takatim kalmadı o kadar tükendim ki
Şu an ağlıyorum resmen yaaa😭😭😭

Canım nişan gelebilir. Bu doğumun başladığını göstermez çok eminim rahat ol lütfen. 1 aya kadar da sürebilir yani doğumun başlaması yarın da olabilir. Ama doğumun başladığını göstermez. Sadece rahim tıkacı atar. Ve senin doktoruna söylemen gerekir sadece bunu. Ama rahat ol tamam mı canım
Bak senin haftan var daha hemen gelsin demiyom sana😃 2 hafta daha dursun minnoş en azından. Sonrası zaten sorun yok Allahın izniyle 💕

Yooook kuzu 28+5. Yani nerdeyse 39 bitmiş. Miadı dolmuş bebek daha ne olsun erken olur mu hiç

Kuzum her gebelik farklı oluyor biliyorsun.
Benim 3. Gebelik ve hiç biri birine benzemiyor. Hele bu.... 😲 resmen acıların kadını oldum😂
Sancılar düzenli olmadığı sürece doğum belirtisi değil. Ama nadiren de bu tarz sancılar doğum belirtisi olabiliyor bilemedim ama sanmıyorum. Yalancı sancı da bu kadar şiddetli olabilir. Benim yalancı sancı geldiğinde adım atamıyorum dakikalarca kendime gelmeye çalışıyorum
Benim de bu gebeligimde yalancı sancılarım gerçek sancı gibi nefes aldırmıyor geldiğinde ,her gelişinde kesin dogurucam diyorum ama düzensiz oluyor hala 😀

X