2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende kv ye söylemek istemiyom konuşmuyorum kendisiyle🤭😂😂 annem olcak benimle de. Ama doğuma girince gelsin diycem öncesinde şahsen görmek istemiyorum onu🙈
Kuzum sen bilirsin ama bnce hiç bişe deme. Kendi karar versin gelirse de gelmezse de. Çünkü yarın bi gün bişe olur lafını eder gelme dedin der, haklıysan bile haksız duruma düşürmeye çalışır . Ama sen bişe demezsen ve o da mesela gelmemeyi seçerse o zmn dersin sen gelmedin bile hakkın olur yani onu demeye

Çok yüksek değil sanırım ama var yine her kontrole gittiğimde mutlaka tek kullanımlık ilaç yazıyor bebege bir zararı olurmu acaba enfeksiyonun🥺
Çok olunca erken doğum vs riski oluyor diye biliyorum. Bana da 2 kere verdi bu zamana kadar ama çok yüksek değil. Kültür alındı mı senden üreme var mı?

Kuzum sen bilirsin ama bnce hiç bişe deme. Kendi karar versin gelirse de gelmezse de. Çünkü yarın bi gün bişe olur lafını eder gelme dedin der, haklıysan bile haksız duruma düşürmeye çalışır . Ama sen bişe demezsen ve o da mesela gelmemeyi seçerse o zmn dersin sen gelmedin bile hakkın olur yani onu demeye
İnan bizde lafını edecek durum kalmadı yani. Köprüleri tamamen yıktım o derece. Yoldan geçen biri daha kıymetli benim için o derece

Yazık heycan yapmışlar onlar da, o süreci paylaşmak istiyorlar. Kimi, herkes cevremde olsun ister kimi de o sureci tek basina gecirmeyi. Doğum esnasında aile de olsa çevremde herhangi bir kalabalık istemeyenlerdenim, o süreçte sadece kendime odaklanmak, ettafım panik mi, stresli mi, yoruldular mı diye bir gayem olmasın istiyorum bakalım nasıl olcak? 😊
Bendensinnn 😎
Al benden de o kadar 😉
Daha önce doğum yapan anneler emzirme döneminde hunharca yediniz mi benim gibi. Neyseki kilo almıyoruz bu dönemde. Ama zayıflanacak dönemde kaldık öyle :) sizin bu süreciniz nasıl geçti :)
Canım hamilelikte ne kadar çok alınsa bile veriliyor ama emzirirken yapışıp kalıyor benim bildiğim kendimden ve çevremden.
Sen yine de dikkat et tatlım. Ne yersen şifa olsun canım benim 💕
Seninde birden inecek demek ki arkasına hemen doğuma gidicen ohh mis 🤗
Ay Allahım Amiiiinnn amin 😍😍😍
Anam doğurdunuz mu nasıl bebiş
, benim cuma sezeryan çok merak ediyorum .
Kız bana bak bi görünüyon bi kayboluyon
Doğuma gitmeden haber ver
Çıkınca da hikayeni yaz hemen heee🤩
Girerken istemiyorum o stresle ya🙈🙊 çıkınca görmezden gelirim 😂
Bence sen haklısın ben seni tutuyorum 😂
Bende olsam haber vermezdim.
:rapci:

İnan bizde lafını edecek durum kalmadı yani. Köprüleri tamamen yıktım o derece. Yoldan geçen biri daha kıymetli benim için o derece
😣hadi ya o derece diyorsun kuzum. Hayırlısı o zmn ne diyelim . Stres yapma ama bu durumu boşver değmez yani hiç düşünme bile ne yapsam ne etsem diye. Eşin arkandaysa senin gerisi çok da tınnnn

Bendensinnn 😎
Al benden de o kadar 😉

Canım hamilelikte ne kadar çok alınsa bile veriliyor ama emzirirken yapışıp kalıyor benim bildiğim kendimden ve çevremden.
Sen yine de dikkat et tatlım. Ne yersen şifa olsun canım benim 💕

Ay Allahım Amiiiinnn amin 😍😍😍

Kız bana bak bi görünüyon bi kayboluyon
Doğuma gitmeden haber ver
Çıkınca da hikayeni yaz hemen heee🤩

Bence sen haklısın ben seni tutuyorum 😂
Bende olsam haber vermezdim.
:rapci:
Ay teşekkür ederim 😂
😣hadi ya o derece diyorsun kuzum. Hayırlısı o zmn ne diyelim . Stres yapma ama bu durumu boşver değmez yani hiç düşünme bile ne yapsam ne etsem diye. Eşin arkandaysa senin gerisi çok da tınnnn
Evet maalesef üst katımda oturuyor bide. Neler yaptı neler söyledi bana hep eşimin hatrına affetmiştim ama en son tamamen bitirdim artık. Çok şükür eşim yanımda yoksa bu zamana kadar gelemezdik

Kızlar benim doğum yapacağım gün adetime göre 38+1, ultrason ölçümlerine göre ise 39+0 oluyor. Hangi tarihi baz alacağım bilemedim🤔38+1 olan tarih erken gibi geldi bana😑

Kızlar benim doğum yapacağım gün adetime göre 38+1, ultrason ölçümlerine göre ise 39+0 oluyor. Hangi tarihi baz alacağım bilemedim🤔38+1 olan tarih erken gibi geldi bana😑
Sen satı baz alman lazım
Ultrasona göre baz alamazsın çünkü bebeğin gelişimi iyidir. Sata göre hagtan neyse o.
Ayrıca 38 erken değil ki kuzum sen kalbini ferah tut gelsin minnoş bi an önce

Sen satı baz alman lazım
Ultrasona göre baz alamazsın çünkü bebeğin gelişimi iyidir. Sata göre hagtan neyse o.
Ayrıca 38 erken değil ki kuzum sen kalbini ferah tut gelsin minnoş bi an önce
Ahahah herkesi doğurtcan bi an önce diye diye 😂😂

Bak sana çok dua ediyorum 2 gündür şu pantoyu içiyorum çok iyiyim geceleri 🧿

Tecrübeli anneler nişan gelmesi nasıl Bi şey illa kanlı mı olması gerekiyor. Afedersiniz lavaboda temizliğimi yaparken sümüksü şeffaf bir şey geldi peçeteye acaba nişan mı diye korkuyorum

Tecrübeli anneler nişan gelmesi nasıl Bi şey illa kanlı mı olması gerekiyor. Afedersiniz lavaboda temizliğimi yaparken sümüksü şeffaf bir şey geldi peçeteye acaba nişan mı diye korkuyorum

Bende sürekli şeffaf akıntı gelmişti

Canim bebek hepsini çekiyor, rahat rahat ye gönlünce. Kilo almak bir tarafa kilo veriyorsun. Gece 3te kalkıp tahin pekmez yediğimi çok bilirim ona rağmen kızım 8 aylıkken 1 kg fazlam kalmamıştı.. ammaaaaaa:) 20 aylıkken emzirmeye bıraktım ve yeme düzeni de aynen devam edince anında 5kg aldım ve o üstüme yapisti:) emzirme bitince dikkat etmek lazım, yoksa bence sorun yok😎😎

İşte en korktuğum şey :)

X