2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy bana da dua ediverin canlar benimki de iniveeesin hemen geliveeeesin
Dayanamıyoooommm himmet ağbiiii:mad:

Kız var ya kesilmeye korkmuyonuz sondaya taktınız he🤣🤣🤣

Diye düşündüm ve sen yazmışsın aynısını peşine
Allah sizi ne etmesin canlar😂

Benimde insuuuunnnnnn lütfeeeeennnn😭😭😭
Kızzz dur sabret hele 🤭 iner o da illa ki bi günü vardır elbet.😂🤰

Bizde asla şaşmaz bu olay 😄 kızımın doğumunda akşam 7 gibi kontrol ettiler sabaha anca doğurursun dediler annem babam kv vardı hastanede hepsini bizim eve gönderdik. Evimiz hastaneyle karşı karşıya gibi bişi doğum başlayınca haber veririz diye bin kez yemin edip zorla gönderdik 1 saat sonra benim doğum başladı haber verdik geldiler, doğum bitti içeri geldiler bebeği sevme faslı bitti söylenmeye başladılar boşu boşuna gönderdiniz bizi de bilmem ne diye annemle kv birbirine gaz veriyor bizde kabahat hiç gitmicektik vs diye ki kendileri de duydular sabaha anca doğurur dediklerini ben ne bileyim 1 saat içinde doğurcağımı 😄
Her halükarda söylencek, alıncak, gücencek bişi buluyolarlar yaa ben çoğu zaman ya takmıyom ya da oyy anam canım anam modunda gönlünü alıyorum.
Yazık heycan yapmışlar onlar da, o süreci paylaşmak istiyorlar. Kimi, herkes cevremde olsun ister kimi de o sureci tek basina gecirmeyi. Doğum esnasında aile de olsa çevremde herhangi bir kalabalık istemeyenlerdenim, o süreçte sadece kendime odaklanmak, ettafım panik mi, stresli mi, yoruldular mı diye bir gayem olmasın istiyorum bakalım nasıl olcak? 😊

Daha önce doğum yapan anneler emzirme döneminde hunharca yediniz mi benim gibi. Neyseki kilo almıyoruz bu dönemde. Ama zayıflanacak dönemde kaldık öyle :) sizin bu süreciniz nasıl geçti :)
Yeme yeme sağlıklı şeylerr yee aşkoomm sebze agırlıklı beslen bol süt ve süt ürünleri tüket bak nasıl zayıflıyonn🤣🤣

Yeme yeme sağlıklı şeylerr yee aşkoomm sebze agırlıklı beslen bol süt ve süt ürünleri tüket bak nasıl zayıflıyonn🤣🤣

Evet ya haklısın ama hamilelikte yiyemediklerimi yeme isteğim var :) sende de öyle olur bence bak :)

• Komik
Reactions: Jou
Zaten ben yemek yemek hastasıyımm kuzumm yaa ama gaz sorunu yaşamasın diye dikkat etmeye çalışırımm

Aynen bende kuzum çok seviyorum yemeyi. Gaz sorunu ne kadar dikkat etsende oluyor bu arada demek dikkat etmesek neler olur düşünemiyorum :)

• Beğen
Reactions: Jou
Ayyy bana da dua ediverin canlar benimki de iniveeesin hemen geliveeeesin
Dayanamıyoooommm himmet ağbiiii:mad:

Kız var ya kesilmeye korkmuyonuz sondaya taktınız he🤣🤣🤣

Diye düşündüm ve sen yazmışsın aynısını peşine
Allah sizi ne etmesin canlar😂

Benimde insuuuunnnnnn lütfeeeeennnn😭😭😭
Seninde birden inecek demek ki arkasına hemen doğuma gidicen ohh mis 🤗

X