2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
eh kapıda bekler o zaman panik atak krizleri geçirerek 😂 şimdiden başlamadıysa tabi az kaldı diye

ben çantaları çıkarmıştım ama içine bişi koymamıştım 😀 şimdi 1-2 şey attım içlerine yalandan artık olduğu kadar 😂😂😂
Bende istemem kuzu o günün hallerimi görmesini gerek yok kapıda beklesin heyecanla🤗

Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?
Yazmıştım daha önce aslında ilk gebeliğim 7. Ayda ölü doğumla sonuçlandı sebepsiz, risk grubundayım. O yüzden mümkün olduğunca erken doğurtuyorlar beni. 2. Gebeliğimde 38. Haftaya kadar bekleme muhabbeti bile yoktu 37+0da yatışım yapıldı o akşam balon yerleştirdiler ertesi sabaha kadar 2 cm açılma sağlayıp sabahına suni sancıya başladılar. Bu seferde aynısı olcak nasipse tek farl risk olmazsa 38e kadar bekleyebilirim eğer istersem.

Bitanemmm zeyzeeeee olmak böyle birşey işte benden daha çok sizler heyecanlısınızz 😍😍😍😍 sen ne zaman doğuracan helee senden önce gidiyore ben 😂😂
Gülümmmmmm ay çok heyecanlandım kızzzz🤩
Hele benimkinden hâlâ haber yok vay benim başımmmm🤣🤣🤣
Yazmıştım daha önce aslında ilk gebeliğim 7. Ayda ölü doğumla sonuçlandı sebepsiz, risk grubundayım. O yüzden mümkün olduğunca erken doğurtuyorlar beni. 2. Gebeliğimde 38. Haftaya kadar bekleme muhabbeti bile yoktu 37+0da yatışım yapıldı o akşam balon yerleştirdiler ertesi sabaha kadar 2 cm açılma sağlayıp sabahına suni sancıya başladılar. Bu seferde aynısı olcak nasipse tek farl risk olmazsa 38e kadar bekleyebilirim eğer istersem.
Kuzum kusura bakma kaçırmışım. Yeniden yazmak zorunda bıraktığım için özür dilerim.
Yani hiç belirti olmadan doğum başlıyor mu öyle dıştan müdahaleyle? Ay çok şaşırdım canım
Ve sonuç normal doğum oldu dimi

• Komik
Reactions: Jou
Gülümmmmmm ay çok heyecanlandım kızzzz🤩
Hele benimkinden hâlâ haber yok vay benim başımmmm🤣🤣🤣

Kuzum kusura bakma kaçırmışım. Yeniden yazmak zorunda bıraktığım için özür dilerim.
Yani hiç belirti olmadan doğum başlıyor mu öyle dıştan müdahaleyle? Ay çok şaşırdım canım
Ve sonuç normal doğum oldu dimi
Yok canım önemli değil ben bu olayı aştım çok şükür. Dediğim gibi akşamdan rahim ağzına balon yerleştirip sabaha kadar 2cm açılma sağlıyorlar önce sabah da suniye başlıyorlar 3 ya da 4 saate bir suni sancı veriyorlar doğum başlayana kadar.

Yok canım önemli değil ben bu olayı aştım çok şükür. Dediğim gibi akşamdan rahim ağzına balon yerleştirip sabaha kadar 2cm açılma sağlıyorlar önce sabah da suniye başlıyorlar 3 ya da 4 saate bir suni sancı veriyorlar doğum başlayana kadar.
Ay hadi bakalım inşallah. Senin tarih belli mi şimdi?
Bende gidip böyle isteyip doğumu başlatsam mı acaba 😁😁😁 ikizler burcu olmasın diye 🤣🤣🤣

Ay hadi bakalım inşallah. Senin tarih belli mi şimdi?
Bende gidip böyle isteyip doğumu başlatsam mı acaba 😁😁😁 ikizler burcu olmasın diye 🤣🤣🤣
İkizler burcu olmasın diye suni sancı almak shsnsjsjs
Ya 18 haziran ya da 24 haziran daha seçmedim 25 mayısta kontrol var o gün doğum planı da konuşulcak suda doğum istedim bi de bu sefer 🤣🤣

Çarşamba gün verecek bana daaaaa :rolleyes:
Haydi hayırlısı inşallah.Sen de çarşambaya al aynı gün doğuralım 🤗
Kızzz biz yabancı değiliz.
Kaynana değiliz elti görümce değiliz 😂😂😂
Merak ettiklerimizi sorabiliriz dimi baby @murphy

Yaaaaa balımmmmmmm çok heyecanlandım çoookkkk... kız benden önce doğurmayasın he😂
Ayyyy hayırla sağlıkla gelsin yavrunnnn🤩🤩🤩

Ay sende gün almışsın ayyyy aaaaayyyy gelsin doğum hikayeleri tey tey teeeyyyyyy💃💃💃

Canım nasıl yani anlamadım. 37. Veya 38. Haftada suni sancı verip normal doğumu mu başlatmaya çalışacaklar hiç bir belirti olmadan? Doğru anladıysam Neden ama neden?

Yaaaa canım benim senden haber almadan uyuyamam ki bu gece beeennnn...
Hayırlı sağlıklı haberlerinizi alalım ilk fırsatta kuzummmm💕
Evet tatlım aldık günlermizi.Seninkini çok merak ediyorum hacamata kadar düşündüğün için😊

Evet tatlım aldık günlermizi.Seninkini çok merak ediyorum hacamata kadar düşündüğün için😊
Çarşamba tam 38+0 oluyorum alır mı bekler mi bilemiyorum ama çok heyecanlıyım ne zaman olcak diye🤭 belki aynı güne denk geliriz😍

Hatırladığım Mayıs ayı sezeryan olacaklar 👀

20 Mayıs EddaHayaL EddaHayaL
23 Mayıs Kubrasc Kubrasc
25 Mayıs MC06 MC06
25 Mayıs ayaza ayaza
26 Mayıs Madammor Madammor
27 Mayıs C civcivsin

Bir de bu hafta N Nurhafsa ve haftaya cherry_baby cherry_baby var. Günleri net değil sanırım 🤗
Hay maşallah sana kuzum yaaa hepsini de nasıl not etmiş. Tam bir başgan 😎
Valla tatlım 5 gün var zaten ikizlerden kurtarmaya. Sonra salarım artık 🤣 geldi geldi, gelmedi paşa gönlü bilir. 🤭
Çarşamba tam 38+0 oluyorum alır mı bekler mi bilemiyorum ama çok heyecanlıyım ne zaman olcak diye🤭 belki aynı güne denk geliriz😍
Kızz sen bavulu hazır et aç karna git belki direk doğuma alır seni 🤩🤩🤩

Hay maşallah sana kuzum yaaa hepsini de nasıl not etmiş. Tam bir başgan 😎

Valla tatlım 5 gün var zaten ikizlerden kurtarmaya. Sonra salarım artık 🤣 geldi geldi, gelmedi paşa gönlü bilir. 🤭

Kızz sen bavulu hazır et aç karna git belki direk doğuma alır seni 🤩🤩🤩
🙈 Aklımda kalanları eski mesajlardan buldum 🤭

Yok haftaya çarşamba 38 bu çarşamba 37🤭😂😂

X