2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
artık sona geldik hepimiz çok az bi zaman kalmışken ilaç kullanmak istemezsiniz belki ama beni o çılgın reflü yanmalarından ağrılarından mide koruyucu içmek kurtardı. lansor içiyorum her sabah bi tane 15 mg. doktorumun da onayıyla tabii ki. çok acılı, aşırı baharatlı bir şey tüketmediğim sürece hiçbir sorun olmuyor, aklınızda olsun 😊
Onu da sorayım bi. Valla kullanıyorum kullanırım da🤭 panto içiyordum bırakmıştım bugün içtim bakalım akşam nasıl geçecek. Gerçekten zor oluyor gece olunca bide uyuyamıyorsun da

Slm kızlar kontrolden geliyorum.Bebek 3200 olmuş.Şaka gibi yine dönmüş çapraz duruyor şu an baş aşağı tarafta. Magnezyum bu haftalarda çok önemli 2 tane al dedi.Haftaya Çarşamba günü 16.30 da doğum.Spinal sezeryan olacak.Kan sulandırıcı iğneyi 3 gün önceden birak dedi.
Doğum saatinin geç olmasına üzüldüm.Sabah 9.30 dan ameliyat saatine kadar yeme içme yasak çünkü.Hastane doluymuş.Sevindiğim nokta doktorum fotoğraf çekecek yine fotografcı tutmama gerek kalmadı.
Hayırlısıyla sağlıcakla gelsin bebiş 🙏 1 haftada sonra neredeyse çok güzel 😊

Canım bi sıkıntı yok çok sükür haftasiyla uyumlu dedi. Yaklaşık 2.500 kadar olmuş doğum normal gözuküyo şimdilik, sormayı unutmuşum dönmüşmü die ama oyle olsa soylerdi sanırım bisey demedi, cuma tekrar gitcem kan felan verdim sonuç gostermeye nst'ye bağlancam cumada. Sende durumlar nasıl
Bende durumlarr anlattım bayaa 😀😀😀

Şimdii kızlaaarrrrr doktorumdan geldim evimee direk size yazdımm 🤩

Doktorum ameliyattaydı o ara hemen nst ye yolladı önce benii kalbi iyi tansiyonum iyi sancım 20 çıkmış hiç yok gibi 1 hafta önden gidiyorum haftalık olarak 35+5
Karnımın bukadar büyük olmanın sebebi suyum fazla çıkmış kızlar doktor ekmeği kes dedii buara evet tambuğday yiyordum ama fazla yiyordum tabii amaaaaaaaaaa almira hanım 3 kilo olmuş 🥲 49 cm makat şeklinde doktor daha dönemezz dedi veeeeeeeeee
3 haziranda Zeyzeee oluyorsunuzzzz :cry::cry: hastaneden ağlıya ağlıya çıktımm çok heyecanlandım😪😪
Aha

Bebeğe memeyi doğru verirsen olmaz inş canım.
İnşallah onu becerebilirim herkes aynı şeyi söylüyor çünkü
Bu reflüden bıktım artık her gece aynı her gece bugün daha da şiddetli. Yediklerimden olduğunu düşünmüyorum artık her gün istisnasız oluyor ağlamak üzereyim artık :mad:
Al benden de o kadar. Midemin rahatsız olmadığı bir gün olmadı yaa çok can sıkıcı gerçekten
Şimdii kızlaaarrrrr doktorumdan geldim evimee direk size yazdımm 🤩

Doktorum ameliyattaydı o ara hemen nst ye yolladı önce benii kalbi iyi tansiyonum iyi sancım 20 çıkmış hiç yok gibi 1 hafta önden gidiyorum haftalık olarak 35+5
Karnımın bukadar büyük olmanın sebebi suyum fazla çıkmış kızlar doktor ekmeği kes dedii buara evet tambuğday yiyordum ama fazla yiyordum tabii amaaaaaaaaaa almira hanım 3 kilo olmuş 🥲 49 cm makat şeklinde doktor daha dönemezz dedi veeeeeeeeee
3 haziranda Zeyzeee oluyorsunuzzzz :cry::cry: hastaneden ağlıya ağlıya çıktımm çok heyecanlandım😪😪
Gözün aydın canım benim kızımın arkadaşları geliyor yavaş yavaş 🥰

Onu da sorayım bi. Valla kullanıyorum kullanırım da🤭 panto içiyordum bırakmıştım bugün içtim bakalım akşam nasıl geçecek. Gerçekten zor oluyor gece olunca bide uyuyamıyorsun da
o kadar iyi anlıyorum ki. gecem gündüzüm kalmamıştı artık ağrıdan oturup ağlıyodum. ilacı içmeye başladım 2. günden itibaren hiçbir şeyim kalmadı 😊 inşallah sizde de işe yarar rahatlarsınız

İnşallah onu becerebilirim herkes aynı şeyi söylüyor çünkü

Al benden de o kadar. Midemin rahatsız olmadığı bir gün olmadı yaa çok can sıkıcı gerçekten

Gözün aydın canım benim kızımın arkadaşları geliyor yavaş yavaş 🥰
Sağol canımm benimm vallaha gümbür gümbür geliyo😂😂😂

X