2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çatı değil de açılmaya bakılmıştır bence sancı olduğunda. Çatı biraz daha derinden bakılıyor diye biliyorum

halimiz çok fena, ne çok düşünülmesi gereken şey varmış hamilelikte

Gecmis olsun sanada canım tansiyon önceden de varmıydı neden böyle düşüyor sürekli doktoruna sordunmu birde?

Aynen geleceği varsa gelsin bu doktor yeni hastanede biraz bet konuşmayı seviyor 2 keredir gidiyorum moralimi bozuyor simdiye kadar hersey yolunda ilerliyordu

Nst sıkıcı geldi bana hatta sabah erkenden gittiğim için az kaldı kalp atışı seslerinden uyuya kalıyordum hemsire dürttü

Bu haftalarda hareket azalır diyorlar bizimkiler kudurdu icerde

Reactions: Jou
Tatlı fanuslar var hoşgeldin bebek yazan kalıcı oluyor hem de.Onlardan alabilirsin.

Hiç yoktu canımm alet bazen şaşırtabiliyor biz ondan kaynaklıda düşündükk doktora sormadık eşim doktor olduğu için başımda pazartesi sorarız en olmadı bakalımm
Demesi lazım herşeyi canım oyüzden demedende olmazz bizde duymak istemediklerimizi duyarız hep

Hahahaha ebe iyi dürttü insanın uykusu gelir bir başına sende haklısın

Evett azalır deniliyorr uygulamadada öyle diyor yer daraldıkça hareket azalcak dedi yani

3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış
Bence muzla kaşarın çok etkisi yok.Ilk gebeliğimde çok yedim kızım 3200 gr doğdu.Genetik daha çok kilo canım.

Çok şükür canım gözünüz aydın.Allah ayırmasın bir dahaDoya doya kucakla kokla annesi seni çok özlemiştir

Tek çözemediğim şey de sancı beni bağrıtıyorsa anlıyorum ki bu sancıydı
Bel agrisi bacak ve bacak arası kasklar her yerm dökülüyor benm. Bugunde kizima şükür kurbani.dilemistim onu kestirdik biraz ayakta kaldm ayak sisti balon gibi dus aldm uzandm ahh su son zamanları gecireydik hayirlisiyla sanci kismini bn bebek toplanip karin cok sertlesip agri giriyor hangi tarafimdan giriyorsa o tarafin ayak üzerine basamiyirm galiba sanci o diyorm

Normal tuvalete oturamazsın canım dikişlerle.Klozet mecburi...Hastane odasında vardır zaten evde yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…