2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya nadirde olsa oluyo dedim acaba normalmi

Valla yalancı sancı diyolar ama yalancısı bile beter gerçeğini düşünemiyorum
Normaldir diye düşünüyorum ve dün gece benim sürekli Bi çiş hissim oldu tuvaletten kalkıyorum elimi yıkayana kadar yine geliyor bu da normalde doğum belirtisiymiş ama ara ara yollayıp geçiyor bakalım

Oluyo kuzu benim dun baya oldu ve bu sabahta oldu
Sona yaklaştıkça demekki böyle oluyor
Normaldir diye düşünüyorum ve dün gece benim sürekli Bi çiş hissim oldu tuvaletten kalkıyorum elimi yıkayana kadar yine geliyor bu da normalde doğum belirtisiymiş ama ara ara yollayıp geçiyor bakalım
Yaa banada oluyo bu sürekli çişim var sanki çok bunaldım artık wc ye gitmekten

Reactions: Jou
Bende dün ilk kez nst ye girdim 25 dk falan kaldım çok sıkıcıydı gerçekten

Bebeğim doğum pozisyonunu almış ama suyun sınırda olduğu için erken doğum olabilir vs dedi karnım haftasına göre büyük geldi gözüne doktorun
Önümüzdeki 10 gün içinde suyumun gelebileceğinden bahsetti umarım olmaz biraz moralimi bozdu sanki

Şekerim falan da yok neden suyum fazla birtürlü anlam veremedim ben
Bebek çok hareketliydi kızlar, 2 haftadır böyle hic durmuyor doktor ölçüm yapamıyorum çok hareketli dedi
Bakalım hayırlısı allahtan

Artık sorun olacak haftaları geçtik gelse de Allahın izniyle bir şey olmaz

Kızzz deli niye bozuyon moralinii bugüne kadar tehlikeyi atlattık gelecekse bu haftadan sonra gelsin hiç birşey olmazz senin karnın büyüklügü kendin göbeğinden kalmada olabilirr sen onun canını bile sıkma

Anamm nst okadar sıkıcımı benimkide 2 gündür cok hareketlii buyüzden içim rahatt tansiyonum bi indi bi çıktı ya dün bugünde pek havamda değilim

Kızlar siz bebelere nasıl kıyafetler aldınız? Hadi ilk 20 gün ince uzun kollu alt üst giydireyim ama sonra temmuz sıcaklarında ne giydircez biz ya daha yeni doğan olcaklar kısa kollu mu alayım ne alayım ben bu çocuğa bilemedim.

Kızlar arada adet ağrısı gibi ağrılarınız oluyomu
Oluyor. Bir de benim adetken sadece bacaklarım ağrır. Şimdi de giren ağrı arada bir bu şekilde bacak ağrısı olarak giriyor. Kısa sürüyor ama hamdolsun.
geçen Banu çiftçide dinledim ‘sancı yoktur kasılma vardır. Bazen kasılmaya ağrı eşlik eder buna sancı derler ama bu olumsuz düşünmeye itiyor gebeleri. Hayır kasılma vardır, bazen ağrıda eşlik edebilir. Zihninizde bunu böyle oturtun‘ dedi.
yani ağrı fikrini mümkün mertebe atmak gerek zihinden. Kasılmalar, dalgalar gelecek ve biz yürüyüşle, nefesle, olumlamalarla bunları geçiştireceğiz inşallah :)

Evet canım evde hep dinlenme pozisyonundayım düz oturmuyorum bile daha rahat geçiyor. Hastanede oraya git buraya gel doktoru bekle bir de hep maskeli zaten zor nefes alıyorsun iyice yorucu oluyor o zaman kasılmam çok oluyor hemen etkileniyor vücut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…