2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende klozet sevmem evde olsa kullanmam zaten de neymiş o yol beze yapmak mı
Yok ya o kadar kötü değil
Daha biz küçükken evde klozet yoktu babam da bı ara rahatsizlanmisti belinden oturamiyordu normal tuvalete.

Bir tane bildiğimiz klasik plastik sandalyeler var ya onun ortasını kırmışlardi ,sandalyeyi normal tuvaletin üstüne koymuşlardı.
Baya iş görmüştü o zaman
Çok eski Usul ama çözüm yoksa denenebilir

Ay evet onu bizimkilerden biri de yapmıştı seneler önce ameliyat olduğu zaman bende onları sevmiyorum hiç de mecbur bi şekilde halledecez artık

Valla kızzz daha iki gün öncesine kadar yumruk sokuluyo diye biliyodum ablam "sacmalama parmakla muane ediyo" diyince ferahladım her denilene inanmamak gerekiyormuş :))
Parmağaa sokayy içineee yavv bilmeden gidin doktora bilmeden girin doğumlara negerekk var böyle şeylere bilmeye sonra korkuyorsunuzzz

Yaa bide rahim geriliyoya ondanda olur

O çiş konusu banada helak etti ben kalkmaktan kocam uykusuz gidiyo işe zavallı
Evet ya benimkide öyle ama napiyim altıma yapamam
Aynısını bende dedim girip yazacaktım gece topiğe bu yalancıysa gerçeğini düşünemiyorum diye
Cidden çok farklı kasılma demekki
Valla o an çok kötü oluyorum nefes egzersizleri var onu yapmaya başlicam artık
Evet bende çok bunaldım beni en çok yoran konu bu oluyor yürüyüşe çıkıyoruz eve kıvrana kıvrana geliyorum
Gerçekten benide ve altıma kaçırıyorum sürekli çok sıkıldım
Kuzu o açılmadır ya çatı için bence bakmamışlardır
Tatlı fanuslar var hoşgeldin bebek yazan kalıcı oluyor hem de.Onlardan alabilirsin.
Evet bak onada baktım mantıklı
Valla heryerm agrio nesi adet nesi sanci artik bilmiyorm
Sonuçta rahatsız eden bişey var
Evet sık sık oluyor 1 aydır canım.
Normal artık ne yapalım

Parmağaa sokayy içineee yavv bilmeden gidin doktora bilmeden girin doğumlara negerekk var böyle şeylere bilmeye sonra korkuyorsunuzzz
Üfff evet ya, cahillik en güzeli. Sormasan da anlatıyolar, hamile kadın görmesinler, doğumla alakalı tüm travmatik anılar anında ortaya dökülüveriliyor bir anda

Kemal Sunal’ın bir filmi vardı köyde umumi tuvalete tahta sandalye koymuşlardı o geldi aklıma

İnşallah Bi an önce geçer canm valla son ay çok zor geçiyor ya
Saol canım benim. Evet çok zormuş gerçekten yatmakla zaman geçmiyor kalkıp bişe de yapamıyorsun öyle uzun süreli. Bunaldım bugün biraz.
Ben dört aydır çekiyorum o problemi
Allahtan çok sıcaklara kalmadan doğuracağız. Son dönemlerimiz temmuz ağustosa denk gelse kafayı yerdik heralde.

Bence ilk on gün kesinlikle normal oturma dikişlerin zarar görmesin,
Ben ilk günden itibaren ayaklanip her işimi kendim gördüm ama dikişler çok özen istiyor ya dikkatli olmak lazım
Ablamda aynı senin gibi hastaneden çıktı hiç yatmadı bile.

Peki dikişlerin nasıl yapıştırma estetik diyorlar öyle mi? Yani bu estetik dikişte sonradan gidip dikiş aldırma oluyor mu diğeri gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…