2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Soluksuz okudum kııız maşallah öncelikle kuzu senin öncekiler sezeryanmıydı sen normal doğurursun muhtemelen doktor çok olumlu konuşmuş çünkü
Ayyy canım benimmmm inşallah doğum hikayelerimizi de böyle keyifle mutlulukla yazarız.

Benim 1. Sezeryan 2. Normal
Bunu da normal bekliyoruz inşallah

Öpüyorum seni çoook
Merhaba çok az kalmış sizinde sağlıkla alalım hepimiz inşallah

Aman iyi ol da elin nasıl oldu

Maşallah Azra hanıma
Elim geçmez üzere balım. Egzersizlere devam ediyorum ama az kaldı inşallah
Ahh ne gzl sevincle yazmișsin bnmde su fazla o etkiliyormus bir tık kalmis kanala girmeye dedi umarm bebelerimiz saglikla gelir hepimizinde
Ah inşallah doğum hikayelerimizi de böyle keyifle mutlulukla yazarız Aminnnnn
Evet su fazlalığından kanala girmeleri zorlaşıyormuş
Ben her gün konuşuyorum ve egzersizleri yapıyorum
Hadi kızım bak kanal var aşağıda oraya inmen lazım kavuşmamız için diyorum

Kaç gündür giremedim siteye, zor günler geçiriyorum ağırlar nedeniyle. 36 haftalık oldular. Haftasonunu atlatabilirsek inşallah bu haftaiçi alacaklar her türlü
Ağrılar oluyor ister istemez haftalarıda ilerledi bebişler büyüdü çok şükür minnoşlar bu haftalara kadar geldiler artık bundan sonra daha güzel olucak

Güzel haberlerle gel inşallah nst çok sıkıcı bence her yerim ağrıyor sabit yatmaktan
Sorma yaaaa ben de o kadar sıkılıyorum ki
Zaten sırtüstü yatınca nefes alamıyorum yan yatıp bağlatıyorum, bu sefer de ne tarafa yattıysam orası çürüyor offf doğumda asıl en sıkıcı kısmı. Hem sancıları karşılıyorsun hem bi yandan nstye bağlısın

Öylee vallaha kuzu ama gene hiç halim yokk bqkıyorum bi düşüyo bi çıkıyo
Takip et kuzum o zmn . Son süreçler olacak artık bunlar. Dr bana hep son süreçlerde uyanık olmak gerek hep diye. Stres yapmadan temkini bırakmamak gerek . Umarım yarına nişe in kalmaz

Reactions: Jou
Sırt üstü yatırmıyorlar beni sola döndürüyorlar hep. Ama tam dönemiyorum bacak çürüyor dediğin gibi bide hareket edememek sıkıcı ya tembihleyip gidiyorlar kaymasın hareket etme diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…