2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hepsiburadada hacı şerif hemen aynı gün kargoya verdi isimli olanlardan kuzum aklında olsun.
Bakayım canım sağol 😊
Ayyy canım benimmmm inşallah doğum hikayelerimizi de böyle keyifle mutlulukla yazarız.

Benim 1. Sezeryan 2. Normal
Bunu da normal bekliyoruz inşallah

Öpüyorum seni çoook 😍😘

Elim geçmez üzere balım. Egzersizlere devam ediyorum ama az kaldı inşallah 😍

Ah inşallah doğum hikayelerimizi de böyle keyifle mutlulukla yazarız Aminnnnn
Evet su fazlalığından kanala girmeleri zorlaşıyormuş
Ben her gün konuşuyorum ve egzersizleri yapıyorum
Hadi kızım bak kanal var aşağıda oraya inmen lazım kavuşmamız için diyorum 😂🤣🤭
Çok sevindim senin adına canım benim bende seni öpüyorum 🥰
Önümüzdeki hafta nurhafsa dışında doğurcak yok sanırım. Bir sonraki hafta mı başlıyor doğumlar şimdi? ay çok heycanlı 🥳
Gözyaşım pıt şuraya daha 5 haftalıkken yazdığımız günler aklıma geldi :KK61:

Kızlar günaydın 🌸

Aranızda istanbulu iyi bilenlerden bir öneri beklentim olacak bugün 😊

Malum havalar ısındı. Eşimle bgn sandelyelerimizi alıp bi ağac altında oturup hava alabilecegimiz tercihen sahil kenarı olan ve öncelikli olarak anadolu yakasında olan böyle bir yere gitmek istiyoruz. Cadde bostan dışında benim aklıma bi yer gelmedi; bilenleriniz varsa önerilerinizi bekliyorum :KK36:

Kızlar günaydın 🌸

Aranızda istanbulu iyi bilenlerden bir öneri beklentim olacak bugün 😊

Malum havalar ısındı. Eşimle bgn sandelyelerimizi alıp bi ağac altında oturup hava alabilecegimiz tercihen sahil kenarı olan ve öncelikli olarak anadolu yakasında olan böyle bir yere gitmek istiyoruz. Cadde bostan dışında benim aklıma bi yer gelmedi; bilenleriniz varsa önerilerinizi bekliyorum :KK36:
Beykoz sahili olabilir
Poyrazköy sahili olabilir (kumsalda köprü karşısında manzara)

Benim en çok gittiğim yerlerden birtanesii bekarken tabii🤭

3cü bebe demekk 😍
Hayırlısı olsun inşaallahh 🤗
Evet amin inşallah 🙏🏻 diğerleri biraz büyüyünce eşim istedi ben de bu fikre çok soğuk bakmıyordum nasipmiş oldu sağlıkla doğar inşallah heyecanlıyım…eşim bu fikri doğrulamıyor ama diğer 2 si kız belki erkek olur diye mi istedi bilemiyorum 😇 ama bu bebişde kız😹🥰

X