2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım benim yaaa ne güzel haber. Nasıl mutlu oldum. Rabbim bir daha asla ayırmasın sizi amin kuzum
Bu gidişle hazirana kimse kalmayacak gibi zaten
Ama mayısı da ortaladık kızzz
Sadece bir arkadaşım kirliler için poşet, sade kahve ve bardak ekle dedi.
Poşet ekleyeceğim
Ama kahveyi kaç bardak içeceğiz ki
Kantinden 1 bardak kahve alsak yetmez mi
Ay çok mantıklı bende koyayım kirli poşeti ve çay. Çay çok severim ben sen kahve ben çay
Ay bugün hep uyudumm meğersem tansiyonum düşmüş ya hic iyi değildim
Geçmiş olsun kuzum şimdi nasılsın

Senin epeyy yaklaşmış yaa
Peki neden bukadar erken hani günluğünüze göre 29mayıs diyorda oyüzden dediydim
Hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza alın inşaallahhh
Açıkçası doktoruma bıraktım herşeyi o da 38+4 de alıyorum istersen öyle yapalım dedi bende tamam dedim…Hayırlısı Benim bu 3. Gebeliğim …

Kızlar kızlar hanım kızlar canım kızlar
Dün benim de kontrolüm vardı.

Azra'm 2970gr. olmuş hızlı kilo alıyordu çok şükür haftasıyla uyumlu gidiyor şu an

Suyu çok fazla o yüzden henüz kanala girmemiş olabilir dedi. Bu haftadan sonra kanala inmeye başlar yavaş yavaş dedi. Ayrıca hem suyu fazla olduğu için hem de diaframa direk baskı yaptığı için oluyormuş şiddetli nefes darlığım. Doğurana kadar yapacak bir şey yok dedi. Sabretcez

37. Haftamın içinde olduğum için çatı muayenesi yaptı. Korkulacak hiiiç bir şey yok. Doktor eldivenini takıp alttan parmağıyla baktı. Tuşe (açılma var mı diye yapılan parmakla muayeneden) tek farkı biraz parmağını ileriye doğru ittiriyor çatıyı kontrol etmek için. Canı tatlı olanın bir miktar canı yanabilir o esnada. Biz doktorumla muhabbete devam ettik

Doğumla ilgili şunları söyledi:
Rahim ağzın kapalı. Çatın doğuma çok uygun. 39. Haftalara kalmaz gibi geliyor bana dedi. Ama en fazla 40.haftaya kadar bekleriz dedi. Ne yaparız 40. Haftada da gelmezse dedim. O zamanki duruma göre dedi. Ya suni sancı veririz ya suyunu açarız vs. Dedi

Nstye girdim çok şükür 1 tanecik sancım çıktı
Ay nasıl mutlu oldum o sancıya
Anlayacağınız normal doğuma işaret eden her şey beni mutlu ediyor

Bu arada geçen hafta ara ara squat ve bebeği kanala iten egzersizleri yaptım fayda etmiş, bi tık aşağı inmiş. Bu da güzel haber

Heyecanla doğumu bekliyoruz her beraber. Rabbim hepiminiz yüzünü güldürsün her açıdan

Canım kaçıncı haftaya girdin?Hastanede uzun süre kalmak da sıkıntı.Insana daral gelir yahu.

hadi ya Rabbim yardımcın olsun canım inşallah küveze felan gerek kalmadan sağ salim kavuşursun evlatlarına bu kadar zaman durdular azcık daha sabır ederler

Kızıma dedim şuaannn tamam zeyzee diyorr önce sen
Kaç gündür giremedim siteye, zor günler geçiriyorum ağırlar nedeniyle. 36 haftalık oldular. Haftasonunu atlatabilirsek inşallah bu haftaiçi alacaklar her türlü

Soluksuz okudum kııız maşallah öncelikle kuzu senin öncekiler sezeryanmıydı sen normal doğurursun muhtemelen doktor çok olumlu konuşmuş çünkü

Kaç gündür giremedim siteye, zor günler geçiriyorum ağırlar nedeniyle. 36 haftalık oldular. Haftasonunu atlatabilirsek inşallah bu haftaiçi alacaklar her türlü
Allah kolaylık versin canım çok şükür büyüdüler kuzucuklar bundan sonrası da sağlıkla sıhhatle devam etsin güzelce gelsinler inş. Ağrın nasıl kasılmalar artık ağrılı mı oluyor yoksa yatmaktan bel vs mi ne durumdasın tam olarak?

Amin canım hepimize inşallah. Her ikisi de, hem NSTde kasılmalar çıkıyor, sürekli alttan muayene ediyorlar hem de karnım çok büyüdüğü için belim ağrıyor

Merhaba çok az kalmış sizinde sağlıkla alalım hepimiz inşallah
Ay bayıldım bayıldımmmmmmmmmmm

Caaaaan kuzum buralardayım okuyorum. Tam bitirip yazcam bi şey çıkıyor geliyorum yine birikmiş okuyayım derken yine yazamıyorum. Dün kontrolüm vardı. Dur ayrı mesajda yazayım
Aman iyi ol da elin nasıl oldu
Maşallah Azra hanıma

Ahh ne gzl sevincle yazmișsin bnmde su fazla o etkiliyormus bir tık kalmis kanala girmeye dedi umarm bebelerimiz saglikla gelir hepimizinde

Hala korkum var valla kuzum 27 sinde gün verdi sorunsuz gelse

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…