2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış

Reactions: Jou
Aynen canım alçakta yatmamak gerekiyor ama bn de yastık yüksekte hiç uyuyamıom. Gece de çok sağlıklı uyuyamıyorsan o da etkiliyo. Ayaklarını koltuğa dik öyle yat biraz. Tansiyon düşüklüğü sorun değil stres yapma. Yüksek olmasını istemiyorlar dr

Reactions: Jou
3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış
Bnde süt ve çerez çok etkili olduğun anladım. Annemdeydim bayramda sütlü kahve çerez saatimi yapamadım. Hemen etkiliyo haftalık alımı.

Evettt doğru ama neseki kendime geldim cano yaa çok şükürrr gündüzde hava çok sıcaktı sanırım oda beni tetikledii

Ah kuzum oluyo işte son ayın cilveleri
Çiçek artık baydı en çokta orkide getiriyolar bide düşünn yanii nebileyim benim başıma hiç gelmedi
Evet çiçek bende istemiyorum boşa gidiyomuş gibi zarar yani bitki iyi oluyoda
Biz arkadaşımıza kutuda çikolata alıp götürmüştük.
Onuda düşündüm isim yazanlardan ama yetişirmi bilmiyorum
Bayıldım buna

Senin epeyy yaklaşmış yaa
Peki neden bukadar erken hani günluğünüze göre 29mayıs diyorda oyüzden dediydim
Hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza alın inşaallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…