2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız gayet güzel kilosu daha ne alsın bu çocuk haftada 250 gr alıcaklar artık 😄

Ah yavrum Tansiyon düşüklüğü çok zor nevrim dönmüştü benim hemen tuzlu ayran iç öyle bi durumda ben hazır aldım koydum dolaba
3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış

• Beğen
Reactions: Jou
Bugun hiç birşey etmedim açıkçası kuzum öglen burnuma biraz kan geldi tansiyonuma baktım biraz iyi gibiydi ama hep uykum vardı hep uyudum sürekli duş aldım biraz kendime geldim eşim geldi baktı dahada düşmüş tuzluayran içtim bidaha bakcam birazdan yastığı da biraz daha yüksek tutmak gerekirr mağlum son aylarr vücut şaşırıyor iyicene uyku pozisyonunu birazdaha düzeltmek gerekir
Aynen canım alçakta yatmamak gerekiyor ama bn de yastık yüksekte hiç uyuyamıom. Gece de çok sağlıklı uyuyamıyorsan o da etkiliyo. Ayaklarını koltuğa dik öyle yat biraz. Tansiyon düşüklüğü sorun değil stres yapma. Yüksek olmasını istemiyorlar dr

• Beğen
Reactions: Jou
3 haftada yarım kilo almış canım hani önceki haftalarda çok önde gidiyordu onun için dedim yoksa çok şükür iyi bir de ben taziye evinde tam beslenemedim bence muz ve kaşarın çok etkisi varmış
Bnde süt ve çerez çok etkili olduğun anladım. Annemdeydim bayramda sütlü kahve çerez saatimi yapamadım. Hemen etkiliyo haftalık alımı.

Aynen canım alçakta yatmamak gerekiyor ama bn de yastık yüksekte hiç uyuyamıom. Gece de çok sağlıklı uyuyamıyorsan o da etkiliyo. Ayaklarını koltuğa dik öyle yat biraz. Tansiyon düşüklüğü sorun değil stres yapma. Yüksek olmasını istemiyorlar dr
Evettt doğru ama neseki kendime geldim cano yaa çok şükürrr gündüzde hava çok sıcaktı sanırım oda beni tetikledii

Dinleniyorum bugün hiçbirşeyde etmedim yemeği zarzor ettim

Hahahah yamulduk deyince bi gülme geldii allah cezanı😀😀😂😂😂😂

Eşim bakıyo busefer küçük tansiyonum çok düşük çiktı hiç halim yok hep uyku isteğim var tuzlu ayran içtimm bende hazır koyayimm
Ah kuzum oluyo işte son ayın cilveleri
Çiçek artık baydı en çokta orkide getiriyolar bide düşünn yanii nebileyim benim başıma hiç gelmedi😂😂😂😂
Evet çiçek bende istemiyorum boşa gidiyomuş gibi zarar yani bitki iyi oluyoda
Biz arkadaşımıza kutuda çikolata alıp götürmüştük.
Onuda düşündüm isim yazanlardan ama yetişirmi bilmiyorum
Bayıldım buna🥰

Herkese merhaba hayırlı doğumlar diliyorum 1 aydır takip ediyorum sizi hesabımı yeni aktifleştirdim…19 Mayıs sezeryan tarihim…umarım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi…sevgiler 💕
Senin epeyy yaklaşmış yaa 🥲
Peki neden bukadar erken hani günluğünüze göre 29mayıs diyorda oyüzden dediydim 🤭
Hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza alın inşaallahhh🤲

X