2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bana da öyle geliyor 🥲

5 dakikada 1 olursa gidicem canım:)

Ayy inşallah hiç hazır hissetmiyorum.

Öyle canım

Yorucu bir gün olacak sanırım dinleneyim dedim 😆

Keşke bende senin kadar rahat olabilsem 😚

Ben hiç hazır hissetmiyorum inşallah geçer sancim ilerlemez 😑

Valla ya herkes sırasını beklesin dimi 😑
Sözümü dinlerse söylüyorum bakalım
Evet kuzu. Hazır değilim dediğin için bende kendime dua ettim 😂 senin yerine benim doğumum başlasın aminnnn😉🤩
Sezeryan hiç istemiyorum yaa çok korkutuyor o beni
Kesileceğini bile bile nasıl giderli insan
Canım inan bebek gelmeye karar verdiğinde bile dönebilir hiç korkma. Ama instagramda ebekadinhurcan var ona sor bi istersen

Bugün ilk nst ye girdim sıra var diye. Bebek hiç tekme atmadı bırakmıyorlardı hemşireye yazdım o aradı bıraktılar 😂

Hala aynı pozisyonda dik duruyor🤭 haftaya sezeryan gününü verelim 39.haftada alırız dedi. Kilosu 2660 gr dı 5 günde 2750 falan olmuş. Ama dik olunca yanlış çıkıyor genellikle daha fazla olur dedi. Her şey güzel dedi😍

Kızlar siz mi kv nizi arayıp hastaneden çıktım bebek iyi vs diyorsunuz?
Eşimi aradım bebiş için doğum tarihi dedim, durumu vs annemi de ara anlat diyo.
Kv arayıp bebek nasıl, sen nasılsın demeyecek mi?
Üstelik hamilelik fotolarımı bile daha atmadım ben çok paylaşmayı doğru bulmuyorum neden bilmiyorum inanç işi.
Haklı da olabilir ama sinirlendim ya o benim annem diyo sanki ben annen değil dedim
Videoyu atarım anneme o zaman diyo bide
Bana destek olacağına annem de annem diyo ne olcak ya annem annem annem 🙄🙄🙄🙄

Kızlar siz mi kv nizi arayıp hastaneden çıktım bebek iyi vs diyorsunuz?
Eşimi aradım bebiş için doğum tarihi dedim, durumu vs annemi de ara anlat diyo.
Kv arayıp bebek nasıl, sen nasılsın demeyecek mi?
Üstelik hamilelik fotolarımı bile daha atmadım ben çok paylaşmayı doğru bulmuyorum neden bilmiyorum inanç işi.
Haklı da olabilir ama sinirlendim ya o benim annem diyo sanki ben annen değil dedim
Videoyu atarım anneme o zaman diyo bide
Bana destek olacağına annem de annem diyo ne olcak ya annem annem annem 🙄🙄🙄🙄
Bu tamamen beklentinizle ilgili. Mesela ben
hastaneye gidip geldikten sonra arayıp haber veriyorum duruma göre. Öncesinde ne gittiğimi ne de ne işlem yapıldığını bilsin istemiyorum.
Siz de onun aramasını bekliyorsanız eşinizle, kvnizle konuşun, ben aramayı bekliyorum diyin.

• Beğen
Reactions: Jou
Bugün ilk nst ye girdim sıra var diye. Bebek hiç tekme atmadı bırakmıyorlardı hemşireye yazdım o aradı bıraktılar 😂

Hala aynı pozisyonda dik duruyor🤭 haftaya sezeryan gününü verelim 39.haftada alırız dedi. Kilosu 2660 gr dı 5 günde 2750 falan olmuş. Ama dik olunca yanlış çıkıyor genellikle daha fazla olur dedi. Her şey güzel dedi😍
Senin o zaman haziran başına kaldı gibi dimi sweet🥰

Ooyyy süperrr acaba ilk gebe olduğu içinmi 39 haftaya aldı biz baya baya şişecezz aşkoo 😂😂

X