2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar sezaryen için yüksek bel iççamaşırı mı almalıyım düşük bel mi
Bence yüksek bel. Ben hamile külotlarımdan koydum yüksek bel
Eve gittim bugün duş aldım biraz dinlendim daha iyi oldum kuzum. Burada onu giymek daha zor olurdu
Ay iyi bari rahatlamışsındır
Maşallah kuzuma ooo hayırlı olsun tarih belirlenmiş
Napiiyiinizzz looo
Annemdeyim takılıyorum öyle sen napan

Oy maşallah kuzu benimkininde kafa büyük ya bende bu ihtimalden dolayı sezeryan olucak diye hissediyorum

Bende oturuyoree napammmm
Iç çamaşırdamı götürüyoz lennn külot bez yetmiyomu

Kafasini severm onun valla belli oluyor kafasi poposu karnm cok gergin cok oynuyor ama yeri dar galiba donemedi miniğim. Cok ozledm ama ya carsamba olsada gorsem kızımı.
Ooyyy sormaaa kafasını seviyorumm resmen öyle öne çıkariyorkiii tıkandı boğazıma oyy kızımm diyorum az kaldı rahatlıcaksın diyorum iyice sıkıştı içerde
Oo az kaldı görmene benim daha pazartesi

Maşaallahh tosunaa
Aboooo sezaryen o zaman
Yes canoo sezo oluyorum ben de napalım
Amin canim benmki hala yukareoldugu icin hanma degilde baski cok olduğundan sanriim cok bisi yiyemiyorm hemn doyuyorm.
Aman yanma olmasında gerisine katlanılır. Yanma berbat bişe gerçekten

Evet evet haftaya seninde belli olur 28 -31 arası sana da gün verebilir gibi geliyor bana
Oy maşallah kuzu benimkininde kafa büyük ya bende bu ihtimalden dolayı sezeryan olucak diye hissediyorum
Kafa büyük olunca kanala da zor iniyormuş öyle dedi. Bu arada ben kafa büyük olunca bi telaşla koca kafalı mı olcak diye sordum hayır tabiki milimlik ölçümlerden bahsediyoruz dedi

Hayırlısı olsun balımmm epiduralimmi kısmenmi peki

Ben xL aldım anca olurdu vallahaa ben oldum 84 kilo ama totom küçük belli sanırımm karnımdan geliyo o kilo
Bende XLmi alsam
ucuz bir şeyde değil ki ya
Elimde patlamasın diye korkuyorum
Hediye olarak 2 dev paket çocuk bezi gibi olanından hasta bezi gelmiş banada.
Ama onu kullanamam diye alacağım mecbur

Bende oturuyoree napammmm
Iç çamaşırdamı götürüyoz lennn külot bez yetmiyomu
Valla ben 1 tane koydum çıkarken giyerim diye
Yarın gitcem bakalım belki verir

Reactions: Jou
Bende XLmi alsam
Aslında çocuk bezi gibi olan sezeryan olursa ilk başta daha kolay olur gibi geliyor bana yattığın yerden bağlarlar. Diğeri zor olur gibi geliyor bana da. Acaba alsam mı öyle diye düşünüyordum bende. Dur soram tecrübelilere MC06 kuzu başta yattığımız için diğerinden de almak gerek mi hasta bezi daha kolay bağlanması açısından

Bende XLmi alsam
Bence olurr depend aldım bende bana bile anca oldu sana da olur L küçük gibi gelebilirr

Heee nebilimm çıkana kadar kanama görürüzz gibi geliyo bana çıkarken giyeceğim kıyafetimide koymam lazım o gelmedi aklıma hiç
Görürüz tabi canım ben yine de bi üstten giyerim dedim kendi kendime aman ben gittiğim kıyafetle çıkayım diyorum bide çıkış için mi koyacam ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…