2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Depend yeterli o zaman
Aynen bebeğim öyle 1 günde o göbek pof diye inmiyor
Yanii keşke inse ama yok
Valla bilemiyorum hastane verir mi emin olamıyorum özel ama çokta şey değil

Doktor öyle söyleyince bende garipsiyorum her seferinde kafa niye büyük diye tabi ki kiloda bile milimlik hatalı ölçüde yarım kilo fazla söylenebiliyomuş

Çıkarken devlet hastanesi bile bez bağlayıp getiriyormuş cnm odaya
Evet benim devlette oldu dogumlarim. Hepsinde de doğum sonrası hemen hasta bezi giydirdiler. Odaya geçince de hemsire el yapımı ped getiriyordu 6,7 adet. Kanama hakkında da bilgi istiyorlardı ne kadar kullandığıma dair. Ben kanamam azalınca kendi koyduğum gece pedine geçiyorum. Ekstra depend vs. gerek olmadı hiç

Ben xl aldım baya geniş Bi şey aslında 160 boy 85 kiloyum şuan canm rahat rahat olacağını düşünüyorum denemedim ama
Ben L aldım, esnek oluyorlar zaten. Denedim ve bacak aramda oluşan histen (toplanmadan) hiç memnun kalmadım. Muhtemelen kullanamıycam ben, onu giydiğim an sinir tepeme sıçrar gibi geliyor
Yani evde temiz giyip hastaneye gidip çıkarcam hemen hani kirlenme durumu olmaz diye düşündüm ya
Sezaryen olacaginiz tarihten önce suyunuz fln gelirse ve o şekilde hastaneye giderseniz, ara ara su gelecegi için giderken giydiginiz kiyafet batar muhtemelen. Bence her ihtimale karşi bi tane yedek elbise atıverin çantaya.

Bende bazen ya kullanamazsan çok kalın rahatsız falan gelirse diyorum
Acaba ihtiyaç olursa gidip eczaneden mi alsam diye düşündüm
Ondan da almadım bu zamana kadar
Alacağım bedenide bilemeyince iyice kaldı zaten
Evet suyu gelenler evdede depend takıp öyle geçiyor hastaneye
Aynen ama içinde 9tane var 1tane daha koymayı horr görmüşlerr
Önceden 10 taneymiş ama sayıyı düşürmüşler
Şuan hala 10lu olanı var
Ama daha pahalı

Reactions: Jou
Başlıyoruzz beybiii benimde bacağımın bitarafı ağrıyo hep bende uyuyamadım pek 7den beri ayaktayım oraya dön buyana dön dahaa gelmeden şu buzluğu bikaçşeyi halletcem ya
Kasiklarim ağrıyor canım ya ayaklar da baya şişti,kızımda da böyle olmuştu gecesine doğum yaptım bir korktum ondan

Hiç kullanmadım ben ama kullanıp memnun olan çok

Terbiyesuzzlerrr yaavvvv

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…