2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aslında çocuk bezi gibi olan sezeryan olursa ilk başta daha kolay olur gibi geliyor bana yattığın yerden bağlarlar. Diğeri zor olur gibi geliyor bana da. Acaba alsam mı öyle diye düşünüyordum bende. Dur soram tecrübelilere MC06 MC06 kuzu başta yattığımız için diğerinden de almak gerek mi hasta bezi daha kolay bağlanması açısından
Ben hem ped aldım hem hasta bezi ikisini de jkoydum çantaya

Bende önce depend aldım sonrada lohusa pedi.. depend kullanamayanlar lohusa pedi ile rahat ettik yazmışlardı. Bazılarıda depend içine giymiş 🙈 hangisi olursa artık seçenek var nasılsa 😁
lohusa pedi ile ilk doğumumda bende cok rahat etmiştim. bakalım tek kullanımlık külot ile nasıl olacak🙈 bi actım kocaman iade de edemedim tabi bi kac haftaya belli olur 🤣

Aslında çocuk bezi gibi olan sezeryan olursa ilk başta daha kolay olur gibi geliyor bana yattığın yerden bağlarlar. Diğeri zor olur gibi geliyor bana da. Acaba alsam mı öyle diye düşünüyordum bende. Dur soram tecrübelilere MC06 MC06 kuzu başta yattığımız için diğerinden de almak gerek mi hasta bezi daha kolay bağlanması açısından
Canım ilk odaya gelirken altıma tek kullanımlık bebek bakım bezi gibi bez sermişlerdi.Odaya gelince hemşireler üzerimi değiştirdi eşime yaptırmadılar.O sırada da depend kullanmıştım hasta bezi de olsa iç çamaşırına ihtiyaç duyuyorsun sonuçta.Hasta bezi vs bilmem hiç denemedim ama depend ile çok rahat ettim ekstra iç çamaşırı değiştir giy / tuvalette kıyafet indir derdi de yok.O dependi bile indiremiyordum ağrıdan hep eşimle tuvalete gittim resmen 5 gün boyunca😑

Hareketli olduğum için doktor takmana gerek yok demişti ama bu kadar hareketsiz olacağımı düşünemedim
Kuzum sezeryan sonrası bacaklarda şiime oluyor.Hareketle ilgisi yok ki.Ben hiç oturmadım yatmadığım halde (kızımı sürekli doktora götürdük göbeği kanamıştı devamlı) bacakalrım kütük gibi olmuştu.

Hasta bezini hastane yattığın sürece kendi veriyor zaten cnm
Ona ekstra para verme

Bende senin gibi hem ped koydum
Hemde depend alacağım
Bence olurr depend aldım bende bana bile anca oldu sana da olur L küçük gibi gelebilirr
O zmn XL alıyorum
Ben xl aldım baya geniş Bi şey aslında 160 boy 85 kiloyum şuan canm rahat rahat olacağını düşünüyorum denemedim ama
Ben 35. Haftadayım
Şuan ki kilom 79 küsürdü
Bende doğuma 85’i bulurum gibi
XL al bence, benim aldığım yerde XL yoktu ve baya önce L almıştım ben ama XL olsa da olurmuş bence rahatça giyersin.
Benimle aynı kiloda arkadaşım M almış o yüzden kararsız kalmıştım
Göbek falanda inince bol gelirse sağı solu batırırmıyım acaba diye
Ama bende XL alayım madem

X