2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bi sıkıntı yok dedi üstüne birazcıkta azar işittim değerlerinize kendiniz bakmayın diye 😂
Haklı bi yerde 😄
Korkman kuzum bebeklerimizi elimize alınca geçecek hepsi 😁
Ay ne biliyim aslında pek korkum yoktu ama stres başladı yavaştan
Oh iyi iyi yapsınlar 🤣
Diğer türlüsünü yaşamak istemezsin inan bana 😝
Bencede ya tamam normal bişey ama insan istemez yinede

Iyi bari🤭😂

Şimdi taksan acaba işe yaramaz mı ki?

Sağım yapılmıyor onla diye biliyorum. Geri iade ya da değişim yapılamıyor mu?

Maşallah paşaya 🧿

Eve gittim bugün duş aldım biraz dinlendim daha iyi oldum kuzum. Burada onu giymek daha zor olurdu

Bu size gelsin kızlar :)
Screenshot_20220509_194303.jpg

Ben de akşam çıktım kontrolden. 28. Haftadan beri baş aşağı ama en ufak bir doğum belirtisii yok🙈 3100 gram olmuş tombişim. Kafa haftaya göre büyük o yüzden bebek kanala kolay kolay girmez dedi. Normal doğum şansım az ve ben de istemiyorum zaten. 31 ine gün aldık bizde 💐💐
Maşallah tombige saglikla gelsn. Bnde çarşamba gideceğim kontrole cok heyecanliyim kizimi cok ozledm bnmde kanala girecegi yok hemde rahim agzi uzunlugu kisaydi bebenin sezeryan olabilir demisti belki banada gün verir. 🤗

Maşallah tombige saglikla gelsn. Bnde çarşamba gideceğim kontrole cok heyecanliyim kizimi cok ozledm bnmde kanala girecegi yok hemde rahim agzi uzunlugu kisaydi bebenin sezeryan olabilir demisti belki banada gün verir. 🤗
Çok büyük ihtimalle gün verir hatta benden daha önce 20 li tarihlere veriri bence. Mide yanman devam ediyor mu ?kanala girmedikleri için mideye olan baskı devam ediyormuş kanala girse bir parça rahatlarsın ama bu seferde yürümen zorlaşır dedi. Ben baya bacak bacak üstüne falan atabiliyorum halaa. Sağlıklı gelsin kızlarımız 🧡 hep iyilerle karşılaşsınlar 🙏🏻

Selam arkadaşlar ben geldim 👋 20 Mayıs a sezeryan günü aldık, hayırlısı ile heyecanla bekliyorum az kaldı. Çok merak ediyorum iyi mi
, sağlıklı mı ? Gerçi o günden önce de doğururmuyum bilmem ağrım sızım çok genital bölgede .
Kuzum 20 mayısta kaç haftalık oluyorsun?
Sağ sağlim gelsin inşallah

Ben de akşam çıktım kontrolden. 28. Haftadan beri baş aşağı ama en ufak bir doğum belirtisii yok🙈 3100 gram olmuş tombişim. Kafa haftaya göre büyük o yüzden bebek kanala kolay kolay girmez dedi. Normal doğum şansım az ve ben de istemiyorum zaten. 31 ine gün aldık bizde 💐💐
Maşaallahh tosunaa 🤩
Aboooo sezaryen o zaman

Çok büyük ihtimalle gün verir hatta benden daha önce 20 li tarihlere veriri bence. Mide yanman devam ediyor mu ?kanala girmedikleri için mideye olan baskı devam ediyormuş kanala girse bir parça rahatlarsın ama bu seferde yürümen zorlaşır dedi. Ben baya bacak bacak üstüne falan atabiliyorum halaa. Sağlıklı gelsin kızlarımız 🧡 hep iyilerle karşılaşsınlar 🙏🏻
Amin canim benmki hala yukareoldugu icin hanma degilde baski cok olduğundan sanriim cok bisi yiyemiyorm hemn doyuyorm.

X