2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
@
Biz 2 isim koyuyoruz eşimin ısrar üzerine.1. Emir olacak diğerini de Muhammet koyalım diye diretiyor.Çok ağır bir isim ben koymak istemiyorum.Saçma şekilde ısrar ediyor.
İsim konusunda anlaşamamak çok zor ya
Umarım orta yolu bulursunuz ikinizinde içine siner.

Aynenn kuzum şuana kadar 6 kilo aldımm
Ben rahat 18 falan aldım nerelere gidem

Kızlar ben not tutuyorum kasılmalarım günde 50 civarı. Bu kadar fazla yaşayan var mı?
Benim de çok fazla oluyor saatte 4-5 geldiği oluyor, gün içerisinde toplamını hiç saymadım çünkü ağrılı sancı olmadığı sürece, kan ve su gelmediği sürece sorun yok diyor doktorum. Bende saldım çayıra

İdrar torbası dolu olunca, yorulunca ve stres yapınca da o kasılmalar oluyor aklında bulunsun canım.

Ağrılı mı oluyor? Ve doktorun ne diyor?

Reactions: Jou
Ağrısız oluyor ama mesela dün gece üst üste 3-5 kere hafif ağrılı geldi sonra kesildi. Ağrı çok nadir. Kasılmalar bu sayıdan da fazlaydı hastanede nst bağlıyken her 2-3 dakikada bir düzene girmişti o zaman bu kadar fazla ve belli düzende giren kasılma rahim ağzını açabilir doğumu başlatabilir erken doğum habercisi demişlerdi. Ama ona rağmen sıkıntı olmadı. Şu an belli düzende girmiyor o 50 civarı dağınık gün içerisinde.

Eğer doktorun öyle dediyse doğrudur canım.
O zaman sürekli takipte kalacaksın geçmediği zaman ağrılar vs sanırım doktora gitmen gerekir.

Ben nst ye hiç bağlanmadım ona bakmıyorlar benim bulunduğum bölgede.

Herkese hayırlı bayramlar güzel anneler.
Bir sonraki bayramda evlatlarımızi sağlıkla kucaklamış olalım inşallah Allah'ın izniyle.

Evlat neden çok istenir kızlar ?
Çünkü kimseniz olmasa da sizi herkesten çok düşünecek canınızdan bir parça olur.

Ailem uzakta, olduğum şehirde pek tanıdığım yok ,görev için sonradan geldik korona dönemleri vs sosyallesemedm ben çocuk da olunca ,üstüne hamilelik...

Eşimin kendi çevresi var o bayram programı yapmış bizi evde bırakıp çıktı sağolsun,gitme desem de dinlemedi, üzüldüm agladm kendimi üzdüm yok yere,
evde oğlum var şükür Allah kısmet etmiş ,anne baba eş kimse yanında olmazsa bile evlatlar hep başka ,şimdi de kızım gelecek .
Bir gün onlarda yuvadan uçacak ama sevgileri hep başka olacak.

Anneliği bir kere daha nasip edecek Allah'a şükürler olsun.
Hepimizin annelik hassasiyeti farketmesek bu duygulardan .
Allah evlatlarımizi bizden bizi onlardan ayirmasn.Saglikla sihhatle güzellikle hep yanlarında olmayı beraber olmayı nasip etsin.
Eş de dahil gerisi hep yalan bence.
İnsan anne olduktan sonra en kıymetlisi evladı oluyor.

Ama siz çok zayıftınızz belki size normall oyüzden bence almanız a bile strest etmeyin

Üzme kendini lütfen. Dediğin doğru evlat olunca gerisi yalan

Evet canım benim şu an riskli birkaç durum birleşmiş durumda. Kasılmalar, rahim ağzı kısalığı bir de bebeğin gelişiminin normal sınırlar içerisinde en düşük dilimde olması. O yüzden takipteyiz. Şu haliyle iyi gidiyor inş bundan aşağı düşmez gelişimi. Kasılmalar da idare ediyor doğumu başlatmıyor. Bakalım ne kadar dayanacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…