2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bana sınırda diyor o yüzden iki haftada bir veya duruma göre haftada bir gelişimine bakılacak eğer en alt sınırda da olsa büyüyorsa ve bebek hareketleri iyiyse sorun yok genetik olarak minyondur diyor ama kilo olarak en alt sınırın da altına düşerse sıkıntı o zaman doğum kararı alınıyor. Gün içinde bebek hareketlerini not ediyorum 1 gün içinde aktif olduğu herhangi 2 saatte 10 defa hareket ediyorsa sorun yokmuş. Ama bir günde 2 saat içinde 10 defa hareketi hissetmezsen hemen gel dedi. Gün boyu not alarak geçiyor.
insAllah sorunsuz doguma kadar ilerler

Çok degişik birşey kuzuu şimdi alıştık hareketlerine hele hareket değil hıçkırıklarını bile hissediyorsun 🤩
Ayy darisi basima 🥲♥️
Ben kucuk biseyler hissediyordum iki gundur hissetmiyorum Doktor da seker ye uzan olmazaa gel dedi ama ben stresten hissettigimde de emin olamadim ya 😅🙈

• Muhteşem
Reactions: Jou
Ayy darisi basima 🥲♥️
Ben kucuk biseyler hissediyordum iki gundur hissetmiyorum Doktor da seker ye uzan olmazaa gel dedi ama ben stresten hissettigimde de emin olamadim ya 😅🙈
Hahahaha iyi şeker ye gel dedii sana bana hiç demedi bile bunları 😂😂 bi oynadı bi oynamadı ben hareketine bile takmadımm yanii düşün
Hiç strest etmee

Iyi bayramlar magni🌺

Kalp atışı gibi atış oluyor minik minik. Hafif hafif bişeyler oluyor anlatılmıyor da😂 ama olunca anlıyorsun
Hahahaha iyi şeker ye gel dedii sana bana hiç demedi bile bunları 😂😂 bi oynadı bi oynamadı ben hareketine bile takmadımm yanii düşün
Hiç strest etmee
Evet sweetim sanki minik minik hissettim ama Of hic emin degilim
Enfeksiyon oldugu icin korktum oda gel deyince beni telas saldi

X