2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amiinn canımm benimm rabbim sabırlar versin dicek birşeyde bulamadım hepimizin derdi çok ayrı evlat olunca tabi çok ayrı birşey iyiki evlat diye birşey varmış yoksa yalnızlıktna bile naparızz bilmem

Ama siz çok zayıftınızz belki size normall oyüzden bence almanız a bile strest etmeyin
Zayıftım evet ama yine de kontrol etmedim kendimi hamilelikte, stres yapmamak için de hiç tartılmıyorum doktor da tartmasa kaç kilo aldığımdan bir haber doğumu yapmak istiyorum
İnşallah biraz daha dayanırsa zaten sürecin sonuna çok yakınız

Amiinn canımm benimm rabbim sabırlar versin dicek birşeyde bulamadım hepimizin derdi çok ayrı evlat olunca tabi çok ayrı birşey iyiki evlat diye birşey varmış yoksa yalnızlıktna bile naparızz bilmem
Elhamdülillah evlatlarımıza güzel sağlıkli huzurlu ömürler versin Rabbim,haklısın canım

Hahahahaha yaaaa
Bence bak sen çoo iyi kiloyla başladın bende okadar olsam bende umurumda olmaz yerdim
Doğumdan sonra bakalım verirsem dert değilde, yemek yemeği çok seviyorum zor zayıflamıştım bebekten önce
Boy da uzunsa kilo çok iyi canim
ortalama boyum var 167, şuan karnımda bebek var diye gözüme batmıyor ama insanlar (akrabalar) aaa ne kadar çok kilo almışsın diye konuşuyorlar Laf olsun diye. Hiç hoşlanmadığım şey bir insanın kilosuna laf etmek hele bide hamileyken hiç hoş değil bence

İnsanlr moral bozmayı gereksiz konuşmayı çok seviyo zaten ya. Zayıf olursun ayyy ne zayıf kilo alırsın ayy kilo almışsın fln. İnsanın hamileyken kilo alması kadar doğal ne var ki

Ayyy bende çok severim yemek yemeği ama hep dikakt etmemden kaynaklıyoksa kilolu olunca hiç giyicek birşey bulamıyoruz
Anladım kuzum. Bnm dr kiloya baya dikkat ediyo sınır koyuyo aylık 2buçuk olacak maksimum
Genede farketmiyor yanii

Geçen iş arkadaşlarımizla iftara çıktık ailelerle çok da sevdiğim biri ilk lafı merhabadan önce aaa yanakların nasıl tombullasmis kilo almışsın oldu o hamileyken kaç kilo almıştı biliyorum bı kere bile böyle birşey söylemedim.
Belki kötü niyetle değil ama sürekli elinde eğitim psikoloji kitaplarıyla gezen kitap okuyan biri bile böyle pervasız konuşuyorsa yandık.

Benim de boyum yaklaşık 175 14 kilo aldm şimdiye kadar çok aldm aslında ama napalim hamilelikte alınıyor yani bu kilo takintimiz hep çevrenin saçma eleştirilerindrn bizi bı rahat birakamiyorlar

Canım aynı dert ben de de var. En son 1,5 hafta önce 1512 gram dı şeker çıktı diye doktor sıkı bir diyet yaptırdı 2 hafta yaptım hep minyondu bebeğim 2 haftada sadece 100 gram kilo almış başka doktor bence diyet yapma dedi, diğer doktor yapmalısın ama aç kalmamalısın dedi valla artık çok dikkat etmiyorum diyete yine pasta çikolata tarzı şeyler yemiyorum. Ayın 5inde tekrar bakacaklar kilosuna erken alabiliriz dedi. Dopler de baktı sorun yok nst de kan akışı normal çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…