2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O malum kuzu yemek isi hiç bitsem bir de bugün ne pişirsem derdi var tabi
Evde çocuk olmasa bu aralar dışardan söylicem o kadar takatim yok ama olmuyor işte Kvde de sağolsun burnumun dibinde yapıp getireyim demiyor hiç anne olsa getirir işte
Gelir kendi yapar hatta

Sen kötü dedin diye dün hiç bakmadım lcw de

Evde çocuk olmasa bu aralar dışardan söylicem o kadar takatim yok ama olmuyor işte Kvde de sağolsun burnumun dibinde yapıp getireyim demiyor hiç anne olsa getirir işte
Gelir kendi yapar hatta
Çocuklar kac yaşında canım. Ben evden çorbayı hiç eksik etmiyorum. Böyle zamanlarda dışarıdan da söylesem çocukların boğazından sulu bir tarhana çorbası geçse kâr benim için. Çok küçük değillerse pide vs söylesen yanına da çorba salata.

Öyle valla kesin doğurcam diyerek gittiğim için aksi olunca çok sevindim
Şu bayramı bir geçirelim inşallah risk baya azalıyor artık

Günaydın taze anne
Prensesimiz nasıl annesi

İkimizde iyiyiz çok şükür. Eşim dün görmeye gitti artık kendi solunumu yapmaya başlamış sen nasılsın

İkimizde iyiyiz çok şükür. Eşim dün görmeye gitti artık kendi solunumu yapmaya başlamış sen nasılsın
Ayy çok güzel güzel haber bu maşallah kuzuya
Bende nasıl olayım daha iyiyim canım. Yapmam gereken işleri yapıyorum dinlene dinlene. Çocuklu evde yapmasam da olmuyor iyice birikiyor:/

Ayy çok güzel güzel haber bu maşallah kuzuya
Bende nasıl olayım daha iyiyim canım. Yapmam gereken işleri yapıyorum dinlene dinlene. Çocuklu evde yapmasam da olmuyor iyice birikiyor:/

Aynen bi gün yapmasan birikiyor hemen kuzum Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…