2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben de tüm isterim ama istemiyorum onu da ben uyanana kadar bebemi kv mi görsün

Kız var ya ablam epidural sezeryan oldu. O olduysa herkes olur 10 sene bebe istemedi korkudan düşün
Genel anestezide uyanınca daha kötü oluyormuş kuzu.Spinal oldum ben doğum esnasında midem çok bulandı ve nefes darlığı yaşadım.Nefes darlığı gece de oldu oksijen vs bağladılar.Ben de astım var ondandır belki.Bebeğini emziriyorsun erkenden yanına getiriyorlar o herşeye bedel bence

Benim de snnle ayni gün gözüküyo dogum ama son gune kadar beklemezler heralde, ben de bi panik oldum bugun hastane cikislarini yikattim utulettim annemlere, unibaby bebek deterjaniyla 30derecede yikayip sonra bi kere de durulama yaptiriyorum
Normal camasirlikta kuruyo benimkiler, ütüyü de öyle bi ustlerinde geciriyoruz

Aman kizlar dikkat edin agirlasiyoruz gitgide benim yatmam lazimdi bikac gundur agrim yok diye gezinmeye baslamistim ben bugun fazla ayakta kaldim heralde karnim cok sert ve asagilarda gerilme ve baski var aksamdan beri
Yatiyorum ama biyle usutmusum gibi popoma dogru vuran agri esliginde icerler biyerler agriyo ya

Kendini yorduğun için olmuştur muhtemelen her gece bende de oluyor.Ben maalesef hiç dinlenemiyorum oturamıyorum da bebeğim var sürekli peşindeyim.

Ya yine mi mide bulantısı ben en çok da şu mide rahatsızlıklarımdan kurtulmak için doğurmak istiyorum. Ameliyatta bile bulanıyorsa artık yandık yanii

Kendini yorduğun için olmuştur muhtemelen her gece bende de oluyor.Ben maalesef hiç dinlenemiyorum oturamıyorum da bebeğim var sürekli peşindeyim.
Evet rahim agzi uzunlugunda kisalma vardi bnm ilac da kullaniyorum ama korktm böyle garip bi his var asagilarda, dinleniyorum iste insallah gecer, senn durum daha zor Allah yardimcin olsun bebekle cocukla hamilelik zorluyodur baya

Evet genel sıkıntılı diyorlar. Zaten istemem isterim diyorum da ay beni anladınız siz kafam çorba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…