2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hayırlı olsun
Ne güzel heyecanlar
Görünce içim kıpır kıpır etti.
Allah hepimize sağlıkla, ağız tadıyla bebislerimizi büyütmeyi nasip etsin

Vallaha doğduktan sonra burda iyice sorup soruştururuzzz
İşte kuzu bilmediğimiz şeyler var burası o yüzden çok iyi oluyo öğreniyoruz bi çok şeyi
Zekta1 çok haklı ,bana doktor muydu yoksa hemşire mi hatırlamıyorum ilk cocukta kaldiirn su örtüyü demişti ne bilelim işte yaşayınca öğreniyor insan
Haklı ama yani çok saçma boşuna doktorlar var sarı örtü hallediyosa

İş zaten hiç bitmiyor. Kendini yorma çok fazla

Ooo iyi başladıysan devamı gelir
Evet kuzucum çok yavaş yapıyorum diye de ilerlemiyor mübarek ama az kaldı halılarm çarşamba perşembe gelecek yıkamadan son çırpınışlarım
Ben de biran evvel bebişin eşyalarına geçmek istiyorum ilk kıyafetleri yıkanıp Utulendi ama çanta da hazrlamaya başlarsam çok eksik çıkar daha insan bir araya getirince eksikleri farkediyor.
Ekstra yanına Bitter çikolata ,kahve , karton bardak ,kek ve meyve suları koyabilirsn bunlar son anda da alınır gerçi ilk doğumda sonradan eşim gidip aldı ama şimdi yana alacağım inşallah ugrasmasn o da .Sezeryanda ilk gün hep bunlarla geçiyor.Burdan yazayım sezeryan olacaklar alır belki fikir olur

Bu günümüze şükür ağrılar sızılarla uğraşıyoruz sen nasılsın bulantıların azaldı mı?
Bulantılar azaldı
Özellikle son 1 haftadır deli gibi yemek yiyorum
Asla doymak bilmiyorum

Ağrı sızılar bende de çok arttı ya özellikle son 10 gündür sürekli bir diz ağrısı başladı
Geceleri hiç uyutmuyor
Ağlatacak derecede ağrıyor

Benimde bacaklarım.ağrıyo uykuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…