2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
En güzeli kendi düzenini bozmamak
Yaaa öyle tabii kuzumm.ben cok yaparım hamur işi börek falanpoğaça ederimm ama üşendiğim için hiç yapasımda gelmiyo bikere yaptım eşim için bende biraz yedim midemi yaktı hemen o sebeptende yemek istemiyorum mahvediyo beni

Ailem çevrem uzak yakın olsa illa birşey yapıp getirirlerdii hemenn bi annemin kuzeni oturuyo burda ona gittim onu ye bunu ye diye diye zorladı beni yemekte istemiyorum midemi kötü etcek biliyorumm gitmiyorum daha pek

Bide şundan rahatsıx oluyorumm benim yiyemediğim şeyleri yanıma oturup yemiyolarr rahat olun diyorumm ben rahatsıx olmuyorum diyorum buyüzdende kimseye gitmek istemiyorum yanii eşim bile yapıyo dedim canım çekmiyo sen ye diyorum arada mutfakta yiyo salona gelmiyo buiştende çok sıkılıyorum biyere gidince

Teşekkür ederim yarın yaparım.Sen de geçrn covid olmuştun değil mi?
Ben aşıdan 4 gün sonra ciddi bir grip oldum. Herhalde covid olabilir doktor test yaptırtmadı bana yeni aşı olduğum için pozitif çıkabilirmişim. Öksürük için çok buhar yaptım zor geçti benim biraz. Allahım yardımcın olsun

Hanımlar, lohusa pijaması illa beyaz falanmı olur ya puantiyeli çiçekli falan alsak nolur kaynanamın benden istediklerini görünce ani doğuma giricem
Ayyyy hep öyle giydikleri için herkes göre göre onu giyiyolarr ben evde hiç giymediğim pijama buldum kırmızı kenarları dantel acaba kırmızı olurmu diyorum kendi kendimee

Nasıl tutacağız boğazları

Tutamıyoruz ki :) az kaldı şurada zaten ye gitsin dememeliyimmm yemek sepeti beni bu hale getirdi ya yoksa hamur işi yapan getiren yok bende yaramıyor diye :)

Çok şükür kuzum annem uzakta zaten oda olmasa napardıö bilmiyorum. Annemin eksikliğini hissettirmemek için elinden geleni yaptı. Ama ihtiyacın varsa da çağırmak en güzeli canım. Arada yalnız olmak istiyor ama çok ihtiyacın oluyor birilerinin sana destek olmasına

Söylemek gerekiyor aslında bende uzun süre anneme gelme dedim. Eşim artık benden habersiz çağırmış annemi Allah razı olsun kendine geldim

Ben puantiyeli desenli vs giyicem.Gecelikten cok ev elbisesi gibi.
[/QUOTE]
Bende öyle istiyorum dantel görmekten boğulucağın artıkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…