2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O zaman anneliğe hazırlık:) Boğazım ağrıyor ateş yok canım.

Ben hala uyanığım uykular haram oldu

Texas ın saat farkı ne kadar Türkiye ile arasında?
8 saat var aramizda, Ben erken yatip erkenden de uyaniyorum aslinda burada olabilirim ama o sirada yemek vs yapiyor oluyorum

Gece uyuyamayinca nasil vakit geciyorsun? Film dizi izliyor musun?

Birde tuzlu yesem demek nasıl olurdu acaba :)

Bende de bulantı yapıyor hala. doktorum kahveyle içebilirsin demişti. içine 1 çay kaşığı neskafe atıp içiyorum kahvaltıda.

Ben soğuk içiyordum önceden mide bulantısı yaptı. Sonra şimdi iyice kaynar derecesinde sıcak içiyorum rahatlatıyor şimdi iyi geliyor.

Aa olabilir. Doğumdan sonrada el yüz çok şişiyor da doğumdan önce neden öyle şişti acaba

Sağol bebeğiim
Gönder elinden alan mı var diyeydin ne alakaysa nasipsizlikle
Yani sen bahane uydurucan diye ben neden nasipsiz oluyorum
Merhaba kızlar benimde moralim bozuldu.Eşim covid olmuş.Aşı yaptırmadım ben hiç umarım bulaşmaz.Geçen çok ağır şeyler yaşamıştım
Kuzum bi şikayetin yoksa korkma sakın inşallah değilsindir
Ben de çok sinirleniyorum. Dizilerde bile kötü sahnelere bakamıyorum Bu tür günlerde insanlarım yüzleri görünürmüş tatlım boşvermemiz lazım ama insanlık takıyoruz kafaya
Valla bu dönemde bi çok kişiyle mesafe koydum arama beni üzmelerine fırsat vermek istemiyorum bebeğimden önemli değiller çünkü

İlk gebelikte benimki 1 numara büyüdü.Yüzüklerim de olmuyor hala...Bunda büyümedi çok şükür

Kız bebişlerde mi daha çok şişiliyor yoksa:)
Bilemedim ki :)
Maşallah kuzuya
Oruç tutmayi mi düşünüyorsun. Bende çok tutmak isterdim ama hem bebiş,hem evdeki çocuklar zorlar diye düşündüğümden tutamıcam bu sene maalesef:/
Aa olabilir. Doğumdan sonrada el yüz çok şişiyor da doğumdan önce neden öyle şişti acaba
Bilmiyorum ki o an görünce anlık çektim gecesine de doğuma gidince üstüne düşmemişim hep düşün yani 2 yıl sonra şimdi aklıma geliyor acaba doğum olacağı için mi şişti diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…