2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzu afedersin şeyimi tutarak yürüyorum ağrıdan ve basınçtan.Evdeyim bir bebeğim var 20 aylık.Onu da çok fazla kucağıma almıyorum yemek ve bulaşık harici iş yapmıyorum.
Ayyy canım ya o kadar mı
Mümkün mertebe yatmaya çalış diycem ama zaten iş yapmıyorum dedin
Ah ah neyse ki az kaldı sabretcez
Sağlıkla alıcaz inşallah meleklerimizi
Yaaa çok güzeller canım güle güle giysin prensooooo
Günaydın tatlımmmmm
Benimde 1 haftayı geçti hepsinin yıkanıp kuruması. Başla sen canım
Günooo hanımlar
Günooo canım günoş

Pozitif bir sabah oluyorr

Günaydın kızlar
Dün geceden beri bir halsizleştim
Kendimi pek iyi hissetmiyorum
Bütün vücudum kırılıyor sanki
Hasta olmasam bari

Yaklaşık 2 haftadır hiçbir iş yapmıyorum evde
1 haftadır ev bile hiç süpürülmedi.
Ev aldı başını gidiyor Yani
Bugün temizlik yapmam lazım
Kendi evimden iğrendim artık

Dediğiniz gibi günler ilerliyor
Yavaş yavaş kalan eksikleri bende halletsem çok iyi olacak

Geçmiş olsun canım,benim de her yerim ağrıyor ama kendimi yordugum için oldu,
Sen de kendini yorma çok.
Tüm acil işlerimi bitirdim bu hafta sadece yemek bulaşık ve bebişin kıyafetleri yıkamakla ugrascm.
Başka hiç birşey için gücüm yok bel ağrısından kalkamıyorum zaten

İster istemez ilkten biraz olur sanırım ama hediye alınıyormuş bebek doğduğunda vermelik bak kardeşin sana bunu getirdi diye öyle şeyler duymuştum. Birde onunlada ilgilenince yani tam ilgi bebekte olmayınca çok sıkıntı olmuyor deniliyordu

Evet kuzu bizde şimdiden ona hediye ayarlıyoruz annem de bebişe birşeyler hazırlıyor ya oglusa da yapıyormuş gelince kıskanma vs olmasın diye,inan ben de bebişe birşeyler aldıkça ona da aldm hep kargoları açarken önce onunkileri görsün sevinsin diye vs .
İnşallah duygusal anlamda da doğunca dengeyi sağlarız,ilk göz ağrım benim ,büyüdü ama karnımdaki bebek gibi ya anneler gerçekten çocuklarıni hep savunmasız bebek gibi görüyormus kıyamam hiç ona

Artış collection a baktin mi? Ben bi gecelik sabahlik takimi almistim, cok kaliteli ve şık bir urundu, cok memnun kaldim

İkimizde biran önce toparlanırız umarım
Ben hiç yormadım da kendimi ya
Sürekli yan gelip yattım

Bir yanım kalk temizliğini yap diyor
Diğer yanım boşver yat diyor
Hal yataktan bile kalkamadım

Ya bak ne güzel düşünmüşsün onada kargolarda eşya alıp ilk açmayı anneler için tüm çocukları aynı ama bebiş onlar bilemiyorlar Sağlık sırhat huzur ve yeterince maddiyat olsun her şey hallolur

Canım yat dinlen boşver evi. Eşin en azından üstten temizleyemez mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…