2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bugün acile gittim
bebek iyi
suyum azalmıştı düzelmiş
rahim uzunluğu iyi
dedi...
İdrar tahlilini gösteremedim.
Peki benim bu ağrıalrım neden dedim öylece yüzüme baktı sadece dr🙈
Genel cerraha filan mı gideyim ben ne yapayım ki😂
aynı ağrıdan bende de var bakalım carşamba kontrolüm var benim ki ne diyecek :kızgın:gerci ben cok dinlenmiyorum onunda etkisi var biliyorum 🙄

Aa geçen tahlil yapıldı bana paket kapsamında olmadığı halde ücret almadılar diyordum meğer ondanmış. Eşime söyleyim bi bu durumu. Hastane sahibi arkadaşı ya bir şeyler yapsın ya da senin dediğin gibi yapalım yoksa bi anlamı kalmıyor paketin
Adam tanıdıksa yardımcı olur size inşallah.

aynı ağrıdan bende de var bakalım carşamba kontrolüm var benim ki ne diyecek :kızgın:gerci ben cok dinlenmiyorum onunda etkisi var biliyorum 🙄
Çok zor ya özellikle geceleri uyutmuyor değil mi?Allah yardımcımız olsun.

Kızlar güzel su çeken panço tarzı geniş havlu arıyorum.Lcw 2 sene önce almıştım şu an onlardan yok.Siz neler aldınız?Yarın incelerim...

Yarın sabah göz kontrolim var kaçayım ben artık.Iyi geceler kızlar...

Belki de biz aceleciyiz ilk olduğu için sen tecrübelisin🤭 bence yanına al ilk zamanlar gece kızı falan da uyandırır uyanınca 🤭
Dimi ya bnce de ağlayacak fln derken çocuğun rahatını bozmaya gerek yok. Ama işte azıcık kıskançlığımız olacak gibi ondan da biraz düşündürüyor beni bu beşik yeri 🤔

Havalar iyi artık gündüzleri havalandırırsın çıkar kokusu hemen🤗 ay bende bi duvar süsü beğendim de almadım dahaaa sen atmıştın buraya hatırlıyorum 😍

Hani bakalım avize ve abajuraaa🥰
Hangisi acaba o duvar süsü attığım sana kuzu yaa aha bu odayı hepten ettim kokoş 😂😂😂😂

Screenshot_20220328-071740_Trendyol.jpg

Evet canım. Hani genelde normal diyor ya doktorlar bunlar için . Sonucu ne olur ne olmaz diye bende hemen hazırladım bavulumu. Bebişin kıyafetlerini ütüledim. Hazır olsun her şeyi
Sen de kalbini ferah tut yoktur inşallah
Yarın güzel haberlerle gel canım benimmmmmm 🤗🤗🤗

Evet ama aslında bir çoğuna doktorlarımız gebelikte normal diyorlar. O yüzden bence biz hazırlıklı olalım hem de kafamız rahat olsun

Geç oldu ama günün aydın olsun 😍

Ama ama amaaaaaaaa bu çok datluuuuuu
Ayh güle güle kullanın tatlım 🤩🤩🤩

Valla benim de öyle canım
Korkuyorum bende arada öyle yapınca 🙂🙂🙂
Zamanında sağlıkla güzellikle gelsinler de tabi tedbirli olmak her zaman iyidir 🤩🌸ben de gaza geldim bu hafta yıkmaya başlayacağm inşallah çünkü benim kurutma makinem de yok parça parça yavaş kuruyacak ,bir haftada ancak biter😅

Kızlar merhaba,
Uzun bir aradan sonra yazıyorum bu topiğe. :anneadayı:
Umarım herkes iyidir ve her şey yolundadır.:nazar:
Sizlere danışmak istediğim bir kaç konu var?
- Bebek arabası ve puset önerileriniz...
- Bebek bakım çantası önerileriniz....
- Reflü yatağı önerileriniz
- Küçük alan için beşik önerileriniz....
- Lohusa takımı, sabahlık, gecelik ve pijama önerileriniz... please...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :KK200:
Merhaba canım 🌸
Ben ilk bebiste reflü yataği hiç kullanmadm kusan bir çocuk değildi,bunda da ihtiyaç olursa alırım diye almadım,
Besigimiz Maybelater Maybelater in attigu linkteki ahşaptan 70*130 aldm ben

Bebek arabası puseti abisinden travel sistem almıştım çok da memnun kaldm.
Lohusa takımımda ilk hamilelikten süslü sade karışık beyaz renk bir kere giymiştim yine giyerim.
Ama şimdi düğmeli normal pijama takımlarından da 3-4 takım aldm LCW den aldm hep doğuma yakın evde ,hastanede ve sonrasında da uzun süre giyilecek rahat şeyler aldm

cherry_baby cherry_baby bende kararsiz kaldm ama beşiği odamiza koydum ya çocuk odasında olsa benim yanımda geceleri ayrıca bir besigim yok ,ama bir kıskançlık durumu seziyorum şimdiden burda kardeşim mi yatacak diyo bı düşünüyor,geçen girmiş beşiğe ben buna sığıyorm istersen ben burda yatabilirim diyo🤤🤗kuzum ya kıyamam ona hiç inşallah çok kiskanmazlar

X