2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Artık gücümüz azaldı ya hemen yoruluyoruz güya bugün dinlenecektm kahvaltı ortalığı toplama derken belim pert daha beter.
Evde çocuk var her yer oyuncak.
Çok oyuncağı var ya o kadar cokki toplamak işkence gibisadece bunları toplamak bile beni yoruyor beraber topluyorz beş dk sonra aynı

Benimde ağrıyor bacaklarım kuzum. Dün gece çok rahatsız etti hala ağrıyor

Reactions: Jou
Evettt dimi kuzumm bide sen 2ciye ediyorsun senin işin hiç bitmezkiii
Benimde duruyo bulaşıkllar şimdi artık hemen yorulmaya başladım iyice iki dk iş ediyim yoruluyorum hemen

Benimde ağrıyor bacaklarım kuzum. Dün gece çok rahatsız etti hala ağrıyor
Aayy evett evettt halada bi hafiflik var amaa gece sabaha karşı ağrıdı ve çokta acıktım o ara bide peynir ekmek yedimm sabah 6sıydı busefer eşim işe gitti geriyede uyuyamadım okadar koskoca yatak bana kaldıysa ensonda 8 de vurdum

o kıskançlık hep olacak galiba benim kızım hep nazlı bi çocuktu ve bana aşırı düşükün geceleri coğu zaman beraber yatıyoruz bakalım 2 çocuk arasında dengeyi nasıl sağlayacağım. bana kalsa 2.yi hiç istemiyorumdum ama illerde benim neden kardeşim yok diye üzülmesinden cok korktum. Rabbim yardımcımız olsun

Günaydinlar, sonunda ben de bugun 27+1 olmusum 3. Trimester i gördüm cok şükür
Bu çok iyi olmus ucundan yetiştim bende partiye, carsamba temizligim var bnm ve herseyi unutuyorum carsambaya kadar ara ara hatirlatin kacirmiyim sütlü partimizi
Burnu büyüyen var mı kızlar bugün arkadaşlarla görüntülü konuştum burnun şişmiş dediler ya
Hamilelikte burundaki mukoza şişermis, alerjik durumlar fln da daha cok olurmus hatta, bnm icersi şiş nefes almakta zorlaniyorum burnumdan nefes alirken sesler cikiyo sürekli hani burnun tikali olunca sis gozukur ya arada bir öyle oluyo bnmde ama cok fark olmuyo,
Bide bnm burnum kaniyo ara ara ya, foşurt diye geliyo hemde bi anda, o var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…