2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kaynanamla kahve keyfi bize katılmak isteyen foto atsın :))
Eki Görüntüle 3035009
Ooooo vallaha yapar çeker atardımdaa biz odaya işe koyulcaz sinii bugün hepsini bitricez allahın izniylee dahada kafamızı yormamak adıylaa mayısa zamanımız olmaz hiç vallahi yorulduk

Ooooo vallaha yapar çeker atardımdaa biz odaya işe koyulcaz sinii bugün hepsini bitricez allahın izniylee dahada kafamızı yormamak adıylaa mayısa zamanımız olmaz hiç vallahi yorulduk

Süper ne güzel bundan sonra rahat olursunuz işte

Biraz fazla zorlayınca öyle oluyor ya

Kaynanamla kahve keyfi bize katılmak isteyen foto atsın :))
Eki Görüntüle 3035009
Ben de katılmak isterdim de buzluğa çalıştım bugün ramazan hazırlığı belim pert biraz dinleniyorum şimdi birazdan çocuğa birşeyler yedircm kendim de yesem iyu olur çok yorgunummmm
Size afiyet olsun

Ben de katılmak isterdim de buzluğa çalıştım bugün ramazan hazırlığı belim pert biraz dinleniyorum şimdi birazdan çocuğa birşeyler yedircm kendim de yesem iyu olur çok yorgunummmm
Size afiyet olsun

Yaa ne güzel hazırlıklar başlamış herkeste. Annem gelsede baya çalıştıracağım buzlukta hiç bişi kalmadı :)

Evet olabilir aslında herşeyi içine koyup yanıbaşında olması rahat olur. Favorilerimde duruyordu olmadı bende alırım
Bende favorilere ekledim de küçük sepetler var evde ilk çocuktan kalan onları kullanırım dedim , herhangi bir sepet olsun da kullanışlı oluyor çünkü herşeyin bir arada olması

Ohh anacugun yapacaksa ne güzel
Bize öyle yapacak kimse yok herkes uzakta ,gelince de az durup gidiyorlar.
Ben onlara hazırlık yapıyorummn

Benimde uzakta canım genelde bizimkiler de az durup gidiyorlar ama bu sefer 40ı çıkana kadar kalacaklar inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…