2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet canım. Hani genelde normal diyor ya doktorlar bunlar için . Sonucu ne olur ne olmaz diye bende hemen hazırladım bavulumu. Bebişin kıyafetlerini ütüledim. Hazır olsun her şeyi
Sen de kalbini ferah tut yoktur inşallah
Yarın güzel haberlerle gel canım benimmmmmm
Hiç brisey yokken değil canım ben de baktm biraz onun da sıkıntılı geçmiş biraz hamileligi
Evet ama aslında bir çoğuna doktorlarımız gebelikte normal diyorlar. O yüzden bence biz hazırlıklı olalım hem de kafamız rahat olsun
Günnaaayyydddıınnn güzel anneler
Geç oldu ama günün aydın olsun
Ama ama amaaaaaaaa bu çok datluuuuuu
Ayh güle güle kullanın tatlım
Aayy kızlar yaa bizim kız oynayınca kramplar giriyo canımı acıtıyo varmı sizde öyle ya
Valla benim de öyle canım
Korkuyorum bende arada öyle yapınca

Sürekli aynı yere çalışınca benimde acıyor :)
Yaramazz bebe bunlarr
Sağolll beybiii oyyy bitanem
Valla benim de öyle canım
Korkuyorum bende arada öyle yapınca
Bağrıtıyorrr benide haa

Ay valla beni deeee
Neyse ki normal demek hepimizde olduğuna göre
Bir insan kendisine takma atılmasından bu kadar nasıl mutlu olabilir Allahım
Küçük oğlum da diyor ki: Anne karnında bir insanın olması nasıll bir duygu?
2 kalbinin olması nasıl bir duygu?
Dedim anlatılmaz yaşanır kuzum

Ooyyyyy oğluna kurban yaaa
Değişik birşey zaten yaaa karnında allahımm nasıl yaratıyorr varyaa hepimiz böyle doğduk resmen

Kızlar merhaba,
Uzun bir aradan sonra yazıyorum bu topiğe.
Umarım herkes iyidir ve her şey yolundadır.
Sizlere danışmak istediğim bir kaç konu var?
- Bebek arabası ve puset önerileriniz...
- Bebek bakım çantası önerileriniz....
- Reflü yatağı önerileriniz
- Küçük alan için beşik önerileriniz....
- Lohusa takımı, sabahlık, gecelik ve pijama önerileriniz... please...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Ben uzun araştırma sonrası aldım ve aldığım ürünler dün elime ulaştı hepsinin kalitesi birbirinden güzel link ekleyeyim yorumlara falan da bakın memnuniyet sayısı fazla,
Özellikle beşik ve arabadan çok memnun kaldım

Kızlar benimde akıl istediğim bir konu var sizdennnn.
Ben bebeğime oda yapana kadar elbiselerini kendi dolabımda ayırdığım bölüme koyacağım malesef evimde komodin vs koyacak yerim yok oda yapana kadar idare edeceğim.
Dolapta boş yerin resmini ekliyorum icine ne koyabilirim elbiseleri koyabilmek için?
sweetgirlcandy nin aldığı organizer tarzı birsey mi alayım içine yoksa küçük 3 lü çekmece falan mı sizce? Ütülenecek eşyaları görmeyinnn lütfennnn

Eklentiler

• 20220311_223223.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 65
Ben travel sistem aldım. Hepsi içinde olandan. Kanz D-Go marka modeli. Travel sistemler biraz hantal ama benim için sorun olmayacağı için aldım Kabin tiplileri genellikle öneriyorlar. Hafif ve kolay katlanıyor diye

Aa sende ondan almışsın Travel sistemler hantal derken tam olarak sıkıntısı ne kuzum

Araya tahta kestirip raf yapabilirsiniz daha kullanışlı olur. Organizer olabilir daha az yer tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…