2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy kıZlar gece bel ağrısından uyuyamadım ya. Dün öğlen kv geldi . Akşam çaya da görümcemler gelecekti onlar da son dk pat öğlen 3gibi geldiler. Bişe ler hazırla yemek çay kahve derken gece 11görümceler gitti , kv kaldı. Ama bn baya yoruldum . Normalde olsa hiç sorun değil de şimdi bilionuz artık insan zorlanıyor . Şimdi bile kalkınca hala belimde bi ağrı var ya

Ayy kıZlar gece bel ağrısından uyuyamadım ya. Dün öğlen kv geldi . Akşam çaya da görümcemler gelecekti onlar da son dk pat öğlen 3gibi geldiler. Bişe ler hazırla yemek çay kahve derken gece 11görümceler gitti , kv kaldı. Ama bn baya yoruldum . Normalde olsa hiç sorun değil de şimdi bilionuz artık insan zorlanıyor . Şimdi bile kalkınca hala belimde bi ağrı var ya
Bugün güzelce dinlen canım,ben de dün ve önceki gün ev işiyle yordum kendimi hala belim ağrıyor ayni

Eklentiler

• 249275.jpg
    249275.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 34
Ben bu çantadan aldım kendi sitesinden, büyük bence ama tabi normalde bu çantaların boyutları nasıl oluyor onu da bilmiyorum 😂 ama kalitesi filan hoşuma gitti
Kendi sitesindeki linki var mı ben içine girince ürün yoktur diyor işin garibi başka şeylere de bakim dedim hepsinde ürün yoktur diyor. Hepsini tüketmiş olamazlar 😅

Bi tane ateş ölçer vardı hastanede doktorlar da onu kullanıyormuş. İnstagramda bi eczacı takip ediyorum baya güveniyorum önerilerine falan o demişti. 170 lerdeki ateş ölçer 350 lere çıkmış şaka gibi. Çok pişman oldum almadığına o zaman

2 sene oluyor alalı ateş ölçer eşime ozaman ne gereği var demiştim ozaman güzel de indirim vardı iyi ki almış. Şimdi 3 4 katı hep fiyatlar ☹️

Çanta bunu aldım kızlar daha önce aynısını kuzenime almıştık kalite olarak iyiydi Yerli 26-anne Bebek Bakım Sırt Çantası ,gri(Yeni) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Eki Görüntüle 3034909
Bunu da evde günlük ihtiyaçlarını yanımda bulundurmak için aldım düzenli olsun diye

Eki Görüntüle 3034910
Kargo bedava olsun diye ekledim hastaneye giderken içine koyarım her şeyi ayrı ayrı daha çabuk bulunur diye şeettim😂
Eki Görüntüle 3034911

Neyse ki bana çanta hediye geldi 🤭 bu organizerden alıp almama konusunda kararsızım ben ya:)

X