2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Allah korusun yaa. Cok dikkat etmek lazım. Benim geçen seneki hamileligimde cok güzel bir döneme gelmişti 24. Hafta ailem izmirdeydi tatilimi yapmıştım aynı zamanda. Bu sefer kışa geliyor. Mecbur evdeyiz

Allah korusun yaa. Cok dikkat etmek lazım. Benim geçen seneki hamileligimde cok güzel bir döneme gelmişti 24. Hafta ailem izmirdeydi tatilimi yapmıştım aynı zamanda. Bu sefer kışa geliyor. Mecbur evdeyiz
Benim 1. Sınıfa giden oğlum var onla ilgilenebileceğim böyle çok koştur koştur oluyor. 6ya doğru anca eve geçiyorum 9da çocuk uyuyor ödev yetiştir yemek yetiştir baya zorluyor beni en azından rahat ederim

Canım çok geçmiş olsun, iyi geçmesine sevindim. Tüpü aldılar mı? Doktor ne söyledi tekrar denemek için
Sağol kuzum benim almış bir tüpümü diğer tüpede bakmış geçiş var dedi şuan daha yeni bi süre söylemedi ama ben galiba tüp bebek yaptırırım tekrar aynı şeyi göze alamam

Yaklaşık 5 haftalık dedi
Kalp atışı ile betanın alakası yok bebeğin gelişimiyle ilgili o betanın yüksek olması keseyi görmeni sağlar yüksek değilse keseyi görmezsin kalp atışı için 6,7,8. Haftalarda görebilirsin kişiden değişiyor 6 haftada atan var 8 haftada atan var
O yüzden kalbini ferah tut sıkıntı yok

ya ben de hemen şimdi söylücem demedim ki :) fikir alıyorum sadece. söyleyen var mı ya da nasıl söylenmeli diye.
Öyle bir kurum mu hemen işten çıkarırlar mı? En azından karnın büyüyene kadar söyleme idare et
açıkçası tek ben varım muhasebede o yüzden emin olamıyorum. mart ayında girmiştim buraya. o zaman da şirkete ortak olacak kişi ile görüşme yapmıştım hamilelik istemiyorlardır. ama sonra ortak olmaktan vazgeçtiler falan. patronumun tepkisi ne olur hiç kestiremiyorum ben de. açıkçası bulantılarım başlamazsa 12 hafta olana kadar söylemeyi düşünmüyorum ama bulantılarım olursa dip dibeyim illaki duyar sesleri :)

O zaman bekle bakalım her şey bulantıya bağlı Tek siz varsanız öyle ha deyince çalışan bulamazlar sanmıyorum çıkaracaklarını

Reactions: kdv
Kızlar bulantı hafif mi Yoksa kusma derecesinde mi? Benim mide yanması var. Bulantı yok. Olsa da biraz kilo versem diyorum

Sağol kuzum benim almış bir tüpümü diğer tüpede bakmış geçiş var dedi şuan daha yeni bi süre söylemedi ama ben galiba tüp bebek yaptırırım tekrar aynı şeyi göze alamam
Bence en mantıklısı canım.Maddi durumun elveriyorsa tüp bebek yaptır bencede.Kaygı ve stres düzeyi daha az olur hiç olmassa.Bende 13 haftalık bebek kaybımdan sonra genetik tanılı tüp bebek düşünüyordum ki hamile kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…