2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar doktorum rutin gebelik tahlilleri istemişti resimde koyduğum değerler yüksek çıkmış.Bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• 9F73A226-6697-482C-91D0-5967315DA39B.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 91
  • 8B0119F1-EC35-4B56-A76B-73E16E6BD49E.jpeg
    30,5 KB · Görüntüleme: 78
  • DDCFC345-78DB-4DF9-B683-872CD006AD02.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 87
O zaman bekle bakalım her şey bulantıya bağlı Tek siz varsanız öyle ha deyince çalışan bulamazlar sanmıyorum çıkaracaklarını
evet bence de ha diyince bulamazlar ama işte insan düşünüyor yine :)
Kızlar doktorum rutin gebelik tahlilleri istemişti resimde koyduğum değerler yüksek çıkmış.Bilgisi olan var mı?
kızamık ve hepatik b ile alakalı diye baktım internette

Kuzum cmv bende de pozitif çıktı Igg o virüsü geçmişte geçirdiğimizi gösteriyor. Anti hbs Hepatit Bye karşı vücutta antikor bağışıklık olduğunu söylüyor, ya geçirmişizdir önceden ya da çocukluk aşıları ile alakalı diye düşünüyorum benimde 400lerde. Rubellayı da daha önceden geçirmişsin sanırım. Önemli olan Igm olanlar heralde şuan geçirdiğimizi gösteriyormuş.

Merhaba kızlar hepinizin hamileliği hayırlı olsun şimdiden bebişleri sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah...Ben evde test yaptım henüz doktora gitmedim...Ankara civarı devlete giden varmı aranızda?Doğum sigortası yaptıran ya da?

Teşekkürler

Aha buldum

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-13-12-59-08-300_com.android.chrome.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 57
Benimde böyle çıktı kesem sanırım yuvarlak Eki Görüntüle 2932389
Evet seninki de yuvarlak ama sanki biraz daha büyüyünce anlaşılır gibi geliyor bana. Çünkü bu haftalarda hep yuvarlak keseler
İğrenç durumdayım dünden beri . Oh hiç bişi yok diyordum ama fenaymış herşey kötü kokuyor hep yatmak istiyorum.
Ay o kadar istemiyorum. Azıcık olsun yeter
Bu ulttason vajinal ultrasonmu acaba? Baya net cünkü. Benim doktorum vajinal asla bakmıyor Karından da görüyormusun diyor asla götmüyorum.
Evet vajinal ultrason. Zaten bu haftalarda karından görünmez ki.

Aaa ne çok niluferden varmış. Şimdilik sehirdisindayim ama aslen ben de bursa niluferdeyim, hatta kızımın doğumunu yaptıran da jimer hastanesinden selim bey❤

Reactions: kdv
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…