2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar merhaba bugün doktora gittim daha erken dedi kese görünmedi. Cumartesi bchg 51.5 Du bugün 200 olması gerek dedi ama 506 çıkmış neden olur böyle

Bende göremedim asla zaten ama kalp atşını duyduk ilginç geldi ama doktorumu çok seviyorum güveniyorum. Neden vajinal bakmadı anlamadık birde ultrasonda sağ sol tarafmı oluyor onuda çözemedim.

Kizlar gene grip oldum ya dunden beri cok berbatim halsizim. Eylulun son haftasinda da grip olmustum. 1 hafta iyi gezdim smdi tekrar grip. Neden oluyor anlamiyorm bu kadar sık grip olmazdim ben ya. Vitamin kullaniyorum o kadar.

Aaa ne çok niluferden varmış. Şimdilik sehirdisindayim ama aslen ben de bursa niluferdeyim, hatta kızımın doğumunu yaptıran da jimer hastanesinden selim bey❤
sanırım tek nilüfer benim :) ben şimdilik pembe maviye gittim ama sanırım doktorumu değiştireceğim. medicana da volkan aksakallı ya da hayat hastanesinde naile gökçe varmış. ikisini de herkes çok met etti. hayat hastanesine randevu aldım 23 ekime. kadın o kadar dolu ki 1 kasıma kadar bütün randevuları kapalı. yalvar yakar 23 ekime zor sokturdum araya kendimi.

Sağol kuzum benim almış bir tüpümü diğer tüpede bakmış geçiş var dedi şuan daha yeni bi süre söylemedi ama ben galiba tüp bebek yaptırırım tekrar aynı şeyi göze alamam
Stres yapma canım iki kez aynı şeyi yaşayacaksın diye bir şey yok. Birkaç ay oluruna bırak, sonra istersen tüp bebeğe geçersiniz, bakarsın yeniden oluverir belli mi olur

Stres yapma canım iki kez aynı şeyi yaşayacaksın diye bir şey yok. Birkaç ay oluruna bırak, sonra istersen tüp bebeğe geçersiniz, bakarsın yeniden oluverir belli mi olur
İnşâAllâh kuzum şuan haliyle korkuyorum inşallah ikinci kez sağlıklı olur

Aa hayırlı olsun canıım çabuk yaptın 2. Yi :) özelden atarsın konuşmaları kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…