2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Olmuştur olmuştur hiç merak etme güzel haberlerini bekliyoruz

Reactions: kdv
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

İlk hamileliğimde de aynı oldu. 31. Haftada erken doğumla -3 kilo ile bitirdim hamileliği. İnşallah bu kez erken biter.
canım ben de çok benzer bir süreç yaşamıştım. ilk 4 ayda 6 kilo vermiştim. Sonra 29 da doğum başladı 33 e kadar yattım. 33 te erken doğum oldu. Bebeğin iyidir umarım. Çok zor süreçler. İnşallah bu gebeliklerimiz premses gibi geçer
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah
sağol tatlım hepimizin inşallah Beklenen doğum tarihlerimiz de aynıymış seninle

5 gün yaşayabildi. Onun nasibi yoktu dilerim bu kez sağlıkla kucağıma almak nasip olur.

5 gün yaşayabildi. Onun nasibi yoktu dilerim bu kez sağlıkla kucağıma almak nasip olur.
İnşallah canım. Allah yaşadıklarının mükafatını versin inşallah sana. Çok güzel bir hamilelik çok sağlıklı güzel bir bebek nasip etsin inşallah Doktor bana da aynısı olacak stresiyle bakma her hamilelik başkadır demişti. İnşallah sıkıntısız sağlıkla kavuşuruz hepimiz bebeklerimize

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. baştan sona yazdıklarınızı soluksuz okudum diyebilirim.
tekrarlayan düşükler ve dış gebelik derken genetik sonucuyla kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim.
Şuanda da hamileyim corasprin kullanıyorum ama üstüste yaşayınca insan ister istemez endişeleniyor.
5 ekim 185
7 ekim 619 (öğleden sonra 3 gibi)
9 ekim 1195 (sabah 9)
Normal gibi gözüküyor ama cumartesi günü keseyi göremedi 1500 ve üstü olması gerekiyor dedi.
Çarşamba kontrolüm var sizce normal mi? Buarada inanılmaz bulantı yaşıyorum.

Normal bence canım hatta iyi bile artmış farklı saatlerde vermişsin 2 ye katlamış hatta öncesi daha fazla içini ferah tut

Evet benim aklıma watsap da geldi de kimse kimseyi tanımıyor anne adaylarıyla daha samimi fikir paylaşımı isterdim. Geldik doktordan bugüne aldım randevuyu dayanamadım. Kalp atışı duyulmadı diye vajinal baktı doktor duyduk sonunda. Şükürler olsun 6+2 gibi dedi doktor. Korktum birden duymayınca ya

Aa evet bakalım doğumumuzda denk gelicekmi

Artışlar çok güzel maşallah çarşamba yüksek ihtimalle görürsün

Böyle görünüyor oval veya yuvarlak olduğunu nasıl anlıyorsunuz

Eklentiler

• F60476D2-1040-4F9A-8A47-95FD8B03481B.jpeg
    359 KB · Görüntüleme: 44
kaç haftalıkmış canım tam olarak söyledi mi doktor
Ya onu sormadım doktorda söylemedi heralde hatırlayamıyorum. Ama kese iyi haftayla uyumlu gibi bişey dedi sanırım
Merhaba hoş geldiniz güzel artmış değerleriniz. Bulantı bende de 4 gündür falan var. 1500 de vajinal 3000 ve üzerinde karından görülüyormuș

Selam kızlar bir tık içim buruk yazıyorum. Keseyi gördük Ama kesenin arkasında kan birikmesi varmış. Doktor bunun için ilaç verdi Protestan. Vajinadan almamı söyledi daha etkili oluyormuş o zaman. Kalp atışı duyana kadar alacağım. Düşük olma ihtimali var dedi. Ama çokta korkutarak söylemedi. Bütün risklerinden bahsetti. Sizde düşük olacağını zannetmiyorum ama riski var dedi. Genelde kese büyüdükçe kesenin arkasında ki kan gider dedi. Ya da vajinadan akar gider dedi. Kırmızı renkli kan görürsen hemen gel dedi sadece. Cumartesi günü tekrar kontrole gidicem. Bu köşedeki kan için. Kalp atışı içinde 2 hafta sonra çağırdı

Artışlar çok güzel maşallah çarşamba yüksek ihtimalle görürsün

İnşallah bakalım bekliyorum sabırsızlıkla çarşambayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…