2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende kuaförüm ayakta mecbur kalıyorum. Gece rahat uyuyamıyorum ağrı sancıdan uyanınca iyiyim akşama doğru başlıyor heralde yoruluyoruz .

Sol taraf olanların çoğunda erkek oluyor diye duydum ben ama Allah bilir sağlıklı olsunlarda

Tekrar bi test yap bakalım merak ettim

Heee tamam iyi ol daBenim de bulantılarım başladı perişanım biraz
Benimde sabahları oluyor kuzumda gevrek varya ondan bulundur evde ben yiyince geçiyor ondan kız bide bileklik oluyormuş ondan al istersen benim ileriki zamanlarda çok olursa almayı düşünüyorum

O zaman bir sorun yoktur inşallah bana yat dinlen dedi doktor sende öyle yap yat dinlen hiç birşey olmaz Allah'ın izniyle

Kızlar benim içim rahat etmeyecek en son 7 Ekim'de 462 çıkti beta. Bugün tekrar baktiracagim 3 gün olacak kaç olması beklenir betanın yoksa rahat edemem biliyorum
1.300 lerde olması gerekir canım
Benimde sabahları oluyor kuzumda gevrek varya ondan bulundur evde ben yiyince geçiyor ondan kız bide bileklik oluyormuş ondan al istersen benim ileriki zamanlarda çok olursa almayı düşünüyorum
Ay sabah en sonunda istifra ettim rahatladım ondan sonra uyumuşum. Bende çubuk kraker falan aldım. Leblebi alacaktım bide. Gevrek de alıyım. Yarın doktora gidince ilaç sorcam yoksa bu şekilde çalışamam ben. Bilekliği geçen sene rossmann da görmüştüm gerçekten işe yarıyor mu ki alsam bende

Bugün versem mi acaba yoksa yarını mi beklesem sıkıntılı bir durum varsa geç kalmak istemiyorum
Mide bulantıların başladı demek vay be iyi mi kötü mü bilemedim ama çok güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah canım
Kızlar garip bir şekilde benim göğüs ağrım geçti sanki sabah vardı şimdi yok
Benim de yoktu arttı dokunamiyorum her gün farklı bir level

İstersen ver bugün tedirgin olma
Valla pek iyi değil

Bende geçen kızlar sordu bir şey yok diyordum ertesi gün dokunamıyordum Bugün de bi anda geçti normaldir inşallah her şeyden nem kapıyoruz

İlaç kullanmaktansa onu almak daha cazip geldi bana etrafımda kullanan yokda etkili diye duymuştum eczanelerde de satılıyromuş eczaneden al istersen canım

İlaç kullanmaktansa onu almak daha cazip geldi bana etrafımda kullanan yokda etkili diye duymuştum eczanelerde de satılıyromuş eczaneden al istersen canım
Eczanede varsa ordan alıyım tabi. İnşallah etkilidir
Vucut hormonlara uyum sağlıyor yavaş yavaş canımı normal
Ay valla her şeyde bir şey arıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…